JURA ONO – jedna šálka, žiadna kapsula

JURA ONO – jedna šálka, žiadna kapsula, prežité baristické okamžiky a dokonalá káva. Určené pre milovníkov kávy, ktorí chcú nielen výnimočnú chuť, ale tiež dbajú na životné prostredie. Ide o JURA odpoveď na trend kapsulových kávovarov.

JURA ONO ponúka možnosť čerstvo mletú kávu šálku po šálke. Výhodou je neobmedzený výber druhov kávy a možnosť objavovania nových chutí. Bez kapsúl a obalov eliminuje JURA ONO zbytočný odpad. Kávová usadenina, ktorá vzniká, je čisto prírodná a ideálna na kompostovanie alebo ako hnojivo pre rastliny.

JURA ONO

Zažite autentický pôžitok z prípravy – od vône čerstvo namletej kávy až po citlivé ovládanie kľukou a pákou, každý moment prípravy je oslavou kávy. Vďaka najnovšej sparovacej technológii od značky JURA prináša kávovar JURA ONO najvyššiu kvalitu pripravovaného nápoja. Možnosť individuálnej voľby intenzity a zmeny druhu kávy znamená, že každá pripravená šálka bude jedinečná.

Pre maximálnu chuť a čerstvosť skombinujte s JURA mlynčekom na kávu P.A.G.. Professional Aroma Grinder (P.A.G.) zabezpečuje presne požadované množstvo čerstvo namletej kávy. S možnosťou nastavenia jemnosti mletia v 7-mich stupňoch je ideálnym spoločníkom k JURA ONO.

S JURA ONO a prémiovým JURA mlynčekom na kávu P.A.G. sa môžete každý deň tešiť na výnimočný kávový zážitok, ktorý spája chuť, vôňu a estetiku v jednej nezabudnuteľnej šálke.

JURA ONO