JURA ONO

Skladom Doprava zadarmo!

jednošálkový kávovar na MLETÚ KÁVU | espresso/káva | kompaktné rozmery | variabilná sparovacia jednotka 7-14 g | ideálny na prípravu kávy v kombinácii s JURA mlynčekom na kávu P.A.G. | pre nezabudnuteľný baristický pôžitok z kávy

349 € (290,83 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 76904 | Záruka: 25 mesiacov (IČO 12)

JURA ONO. Dokonalá káva. Nie z kapsule.

Ideálny jednošálkový kávovar pre každého, kto miluje kávu, cení si vysokú kvalitu a dbá na ochranu životného prostredia. JURA ONO je viac než len kávovar: ponúka vám skutočne jedinečné okamihy pôžitku z kávy.

Ako inovatívny a zatiaľ jediný kávovar svojho druhu je JURA ONO produktom, ktorý vysiela jasný signál a ponúka jedinečné okamihy radosti a potešenia. Zoznámte sa s modelom JURA ONO a staňte sa behom okamihu baristom.

 

Nie z kapsule

Vďaka použitiu čerstvo mletej kávy si môžete vybrať druh kávy, a to šálku po šálke. To znamená, že zostanete úplne nezávislí, môžete objavovať úplne nové svety chutí, vytvárať vlastné zmesi a napríklad podporovať konkrétne kávové plantáže Fairtrade alebo miestne pražiarne. Bez kapsúl a padov navyše nevzniká pri príprave kávy s kávovarom JURA ONO žiadny zbytočný obalový odpad. Kávová usadenina je čisto prírodný produkt, ktorý je ideálny na kompostovanie alebo ako hnojivo pre rastliny.

JURA ONO

 

Váš baristický okamih

Zažite nezabudnuteľný pôžitok z vynikajúcej kávy všetkými zmyslami už počas samotnej prípravy: Vôňa čerstvo mletej kávy, citlivé ovládanie pomocou kľučky a páky, zvuk pumpy pri extrakcii, jedinečná chuť prvotriednej kávy, nevšedný dizajn tohto inovatívneho kávovaru. Vytvorte si pri každej príprave vedome prežitý baristický okamih, ktorý oslavuje kávu a vyjadruje najvyššie ocenenie dokonalej chuti.

JURA ONO

 

Dokonalá káva

Prvotriedna káva pri každej príprave: Kávovar JURA ONO, vybavený najnovšou sparovacou technológiou značky JURA, trvalo ponúka najvyššiu kvalitu kávy a espressa. Intenzitu si môžete zvoliť pri každej príprave individuálne a dokonca zmeniť druh kávy šálku po šálke, úplne podľa chuťových preferencií. Ideálne pre všetkých, ktorí si chcú dopriať vedome prežité kávové okamihy a radi by ochutnali rôzne druhy kávy. Kávovar JURA ONO sa plne zameriava na špeciality z čiernej kávy: espresso a čierna káva v dokonalom prevedení.

JURA ONO

 

Odporúčané príslušenstvo

V prípade kávovaru JURA ONO sa používa mletá káva. Ideálnym príslušenstvom je teda nový mlynček na kávu JURA mlynček na kávu P.A.G. so siedmimi nastaviteľnými stupňami mletia.

 JURA ONO

 

Technické parametre - JURA ONO:

Špeciality
Počet špecialít
2
Espresso
áno
Káva
áno
Špecifické prednosti
Inteligentné predhrievanie
 
áno
Štandardy automatických kávovarov společnosti JURA
Variabilná sparovacia jednotka
 
7 – 14 g
Vysoko výkonné čerpadlo, 15 barov
1
Systém ohrevu s termoblokom 
1
Systém rozvodu vody
1
Násypka mletej kávy
áno
Ovládacie a programovacie štandardy
Displej
Displej so symbolmi
Programovateľné a individuálne nastaviteľné množstvo vody na prípravu kávy
áno
Hygienické štandardy
Inteligentný vodný systém (Intelligent Water System, I.W.S.) 
áno
Filter
CLARIS Smart
Integrované programy preplachu, čistenia a odvápnenia
áno
Sledovanie odkvapkávacej misky
áno
Energetické štandardy
Úsporný režim (Energy Save Mode, E.S.M.©)
áno
V reči čísel
Výška trysky na kávu
105 mm
Objem nádržky na vodu
0.95 l
Zásobník zvyškov (počet porcií)
6
Dĺžka kabelu
1.2 m
Napätie / menovitý výkon
230 V ~ / 1450 W
Sila prúdu
10 A
Výkon v pohotovostnom režime
0,2 W
Hmotnosť
4.75 kg
Rozmery (š × v × h)
24.3 × 32 × 46.1 cm
Číslo výrobku, označenie produktu
15505, Coffee Black (EA)
Kód EAN
7610917155057
Modelový rok
2023