JURA mlynček na kávu P.A.G.

Skladom Doprava zadarmo! Novinka

NOVINKA 2023 | prémiový mlynček na zrnkovú kávu | disponuje profesionálnym mlynčekom P.A.G. | 7 nastaviteľných úrovní mletia | vhodný ako doplnok k JURA ONO aj ďalším modelom kávovarov JURA - napr. na prípravu bezkofeínovej kávy | kompaktné rozmery

149 € (124,17 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 76675 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

JURA prichádza s prémiovým mlynčekom na zrnkovú kávu. Professional Aroma Grinder (P.A.G.) poskytuje presne požadované množstvo čerstvo namletej kávy jediným stlačením tlačidla. Mlynček – kľúčový komponent najmodernejších plne automatických kávovarov, nenecháva žiadne prianie nesplnené.

Jemnosť mletia sa dá individuálne nastaviť v 7 stupňoch. Vďaka tomu je vysoko kvalitný mlynček na kávu nenahraditeľný všade tam, kde sa z čerstvo namletej kávy pripravujú aromatické špeciality. Predovšetkým ide o ideálny doplnok k JURA ONO – kompaktnému kávovaru na čerstvo mletú kávu.

JURA mlynček na kávu

 

Mlynček Professional Aroma Grinder (P.A.G.)

Professional Aroma Grinder (P.A.G.) pochádza z technológie plne automatických kávovarov. Vďaka svojej zdokonalenej geometrii mlynčeka dosahuje optimálnych parametrov mletia. Tým je zabezpečená maximálna aróma a trvale vysoká kvalita mletia počas celej životnosti mlynčeka.

JURA mlynček na kávu

 

Stlačením jedného tlačidla

Obsluha nemôže byť jednoduchšia – stačí stlačiť ergonomicky tvarované tlačidlo a mlynček na kávu začne presne pracovať. Po uvoľnení tlačidla sa zastaví. Presné množstvo mletej kávy je kedykoľvek vidieť v praktickej sklenenej odmerke.

JURA mlynček na kávu

 

7 nastaviteľných stupňov mletia

Či už jemne mletá pre silné espresso, alebo trochu hrubšie mletá pre aromatické lungo, mlynček na kávu P.A.G. je v každom prípade spoľahlivý. Na výber je zo 7-michstupňov jemnosti mletia, ktoré zabezpečia optimálny výsledok prispôsobený požadovanej kávovej špecialite.

JURA mlynček na kávu

 

Kompaktné design

Mlynček na kávu P.A.G. ponúka najmodernejšie technológie v úplne kompaktnom vyhotovení. Dá sa teda ľahko umiestniť kdekoľvek. Svojím čistým dizajnom, vysoko kvalitnými použitými materiálmi a precíznym spracovaním harmonicky zapadá do produktového sortimentu JURA.

JURA mlynček na kávu

Technické parametre - JURA mlynček na kávu P.A.G.:

V číslach
Objem zásobníka zrnkovej kávy
105 g
Dĺžka kábla
1.2 m
Prúdová zaťažiteľnosť
10 A
Hmotnosť
1.6 kg
Šírka
14.4 cm
Výška
24.9 cm
Hĺbka
19.6 cm
Číslo art.
25048
EAN kód
7610917250486
Modelový rok
2023