Bezpečný nákup

Záruka vrátenia peňazí

Ak nebude výrobok zakúpený u nás po doručení spĺňať Vaše predstavy, môžete nám ho do štrnástich dní od doručenia k Vám vrátiť späť. Po kontrole vráteného tovaru Vám budú odoslané peniaze späť na Váš účet.

Záruka kvality

Všetky nami predávané výrobky starostlivo vyberáme a ihneď vyraďujeme problematické výrobky a značky.

 

Záruka aktívneho riešenia reklamácií

Pokiaľ dôjde k reklamácii tovaru, zaručujeme aktívne riešenie reklamácie a vybavenie v čo najkratšej lehote.

Záruka aktívnej komunikácie

Na dobrej komunikácii si zvlášť zakladáme. V našom obchode vždy ľahko nájdete telefónny a emailový kontakt. Dovoláte sa konkrétnej osobe, ktorá sa Vám bude rada venovať a oznámi Vám požadované informácie.

Záruka pôvodu produktov

Všetky nami dodávané výrobky pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie (nie zo šedého dovozu napr z Poľska), nečakajú Vás tak problémy s podporou alebo reklamácie produktu ako sa tomu stáva u niektorých predajcov.

Odborné poradenstvo

Sortimentu veľmi dobre rozumieme a s vhodným výberom tovaru Vám radi pomôžeme. Našich technikov môžete kontaktovať na tel čísle: 033 642 10 42, alebo na emaile: obchod@specshop.cz

Certifikovaný obchod

Výhody nákupu v certifikovaných obchodoch: odborné poradenstvo, najnovšie produkty on-line, tovar skladom, najlepšie ceny (so zárukou servisu), bezproblémové reklamácie.

Preverené obchodné podmienky

Naše obchodné podmienky sú koncipované tak, aby chránili nielen naše záujmy, ale aj Vaše! Preverenie našich obchodných podmienok bolo vykonané nezávislým inštitútom na ochranu kupujúcich.

Silná s stabilná firma

Naša spoločnosť je zaistená značným kapitálom a ďalším majetkom. Pre Vás to je zárukou, že sa o svoje záväzky voči Vám dobre staráme a budeme aj o niekoľko rokov. Nestane sa Vám teda, že by ste po čase mali problém s uplatnením záruky, zľavových kupónov a rôznych výhod, ktoré svojim zákazníkom poskytujeme.