JURA E8 – kvalita na prvý pohľad

Predstavujeme vám novinku na trhu – inovovaný model jedného z najobľúbenejších a najpredávanejších kávovarov JURA – JURA E8, ktorý sa svojimi vylepšeniami približuje prémiovým radom.

Medzi tie patrí vylepšený proces čistenia mliečnych ciest, keď už nemusíte plniť nádobku na čistenie vodou, ale tá sa sama natiahne z kávovaru. Čistenie tak prebehne stlačením tlačidla na displeji. Ďalším benefitom je širší výber kávových špecialít, vrátane funkcie Extra Shot, vďaka ktorej si pripravíte intenzívnejšie a silnejšie cappuccino alebo Flat White. Vypichnúť je potrebné tiež použitie profesionálneho mlynčeka Aroma Professional Grinder, ktorý zabezpečí viac arómy a vysoko kvalitné pomletie kávových zŕn. To všetko pri zníženej hlučnosti. V neposlednom rade je potrebné spomenúť celkový dizajn kávovaru, ktorý sa pýši čistými a modernými líniami.

JURA E8

Kávovar sa vyznačuje jednoduchým ovládaním, a to od svojho prvého zapnutia. Postupne Vás prevedie od inštalácie filtra JURA CLARIS Smart po nastavenie tvrdosti vody, až po nutnosť nasypania zrnkovej kávy. Rovnako jednoduché je potom i nastavenie jednotlivých kávových špecialít (vyberať môžete zo 17 nápojov), pri ktorých môžete upraviť arómu, teplotu, objem i pomer kávy a mliečnej peny. Všetky nápoje si dokážete pripraviť stlačením jedného jediného tlačidla, a to vrátane mliečnych nápojov. Za nadýchanou mliečnou penou stojí precízne vyrobený a do detailu vymyslený mliečny systém. Luxusné mliečne špeciality si tak môžete dopriať v pohodlí svojho domova.

JURA E8

Samozrejmosťou je možnosť prepojenia kávovaru s Vaším smartfónom cez aplikáciu J.O.E. ® (k dispozícii pre Android a iOS). Vďaka tomu môžete všetko podstatné o svojom kávovare sledovať na svojom smartfóne, od precízneho nastavenia jednotlivých nápojov, až po sledovanie ako dlho vám vystačí filter alebo kedy je potrené kávovar vyčistiť. Stačí si zakúpiť voliteľné príslušenstvo JURA Smart Connector a telefón s kávovarom spárovať.

O tom, že ide o vysoko kvalitný kávovar, ktorý Vám poskytne tie najlepšie kávové špeciality, svedčí i vysoké hodnotenie, ktoré tento model získal v rámci nemeckého ETM-Testmagazinu z 11/2020, ktorý ho ohodnotil celými 96 %.

JURA E8  ETM Testmagazin

A aby sme Vám výber predsa len trochu sťažili, tento kávovar je k dispozícii hneď vo 2 farebných vyhotoveniach: JURA E8 Piano White JURA E8 Moonlight Silver.

JURA E8  JURA E8