JURA Smart Connector

Skladom

Ovládajte Váš kávovar pohodlne pomocou Vášho smartfónu alebo tabletu pomocou JURA Smart Connector a aplikácie JURA Connect App. Štatistiky, nastavenie, príslušenstvo, stav čistenie a mnoho ďalšieho vždy po ruke a pohodlne. Pre viac informácií volajte.

69 € (57,5 € bez DPH)

Skladom Objednajte do 12:00 hodín pre odoslanie ešte dnes 26.08.2019.

ks

Kód: 74082 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Využije naplno váš kávovar vďaka pripojenie pomocou Bluetooth®

Ovládanie vášho automatického kávovaru pomocou smartphonu alebo tabletu je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým vďaka JURA Smart Connector. Toto prepojenie s Vašim šikovným telefónom i tabletom pomocou Bluetooth® a ponúka úplne nové možnosti nastavenia Vášho prístroja.

Nový "JURA Smart Connector" používá Bluetooth® komunikaci, založenou na vysílači, který je jednoduše zapojíte do kávovaru. Pomocí aplikace pak můžete bezdrátově ovládat a programovat Váš kávovar, sledovat statistiku nápojů a mnoho dalšího. Jura samozřejmě plánuje další rozšiřování funkcí kávovaru.

Nový "JURA Smart Connector" používa Bluetooth® komunikáciu, založenú na vysielači, ktorý je jednoducho zapojíte do kávovaru. Pomocou aplikácie potom môžete bezdrôtovo ovládať a programovať Váš kávovar, sledovať štatistiku nápojov a mnoho ďalšieho. Jura samozrejme plánuje ďalšie rozširovanie funkcií kávovaru. Všetko prehľadne po ruke! Pomocou JURA Connect App máte jednoduchý prístup k všetkým relevantným informáciám od prípravy nápojov, cez štatistiku až po údržbu. Všetko pohodlne na Vašom smartfóne alebo tablete. Intuitívne grafika a automatické upozornenia tejto aplikácie Vám uľahčia tiež starostlivosť o Váš kávovar a pomôže s objednávaním príslušenstva.

Aplikácie na stiahnutie / inštaláciu je prístupná na Google Play a v App Store.

Pomocou ikoniek s odkazy nižšie môžete nainštalovať aplikáciu JURA Connect App do vášho inteligentného telefónu alebo tabletu.

Nápoje nastavené ľahko, rýchlo a do detailu

Jura Coffee App prináša ďalšiu zábavu do Vašej domácnosti. Vaše nápoje môžete nastaviť do detailu (množstvo, teplota, sila, množstvo mlieka atď ...). Môžete tiež spustiť prípravu nápoja priamo z Vášho telefónu. Stačí byť v dostatočnej vzdialenosti od vášho prístroja.

Podporované prístroje:

Domáce / kancelárske kávovary (modelového radu):

Profesionálne kávovary: