LaPrazirna vianočný balíček 3 x 100 g

Skladom Novinka

NOVINKA 2023 | darčekové balenie | 3 x 100 g balenia kávy | ČERSTVÉ PRAŽENÉ KÁVOVÉ ZRNÁ – NAŠA VÝROBA – LaPrazirna

11,9 € (9,92 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 76788 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Uľahčite si zháňanie darčekov a darujte čerstvú praženú kávu z pražiarne LaPrazirna. Kúpte darčekové balenie kávy pre svojich blízkych alebo obchodných partnerov.

V prípade, že potrebujete väčšie množstvo pre svojich obchodných partnerov, zavolajte nám na telefón 0948 325 037 alebo napíšte na obchod@specshop.sk. Od 100 ks sme schopní balíček doplniť o logo vašej spoločnosti.

 

K dostaniu je tiež väčšie darčekové balenie LaPrazirna vianočný balíček 8 x 100 g, ktorý ponúka ochutnávku celého kávového sortimentu LaPrazirna.

LaPrazirna vianočný balíček

LaPrazirna

Pražíme podľa potreby a záujmu našich zákazníkov. Vďaka tomu sa k vám dostanú VŽDY ČERSTVO NAPRAŽENÉ KÁVOVÉ ZRNÁ. Našu kávu dodávame do mnohých domácností, kancelárií aj štátnych inštitúcií.

Kávové zrná nakupujeme od malých fariem, často rodinných. Páči sa nám, že sa každej odtrhnutej čerešni dostane toľko potrebná starostlivosť a láska, ktorá k tejto práci patrí. A navyše tieto menšie farmárov radi podporíme.

Káva LaPrazirna je vhodná na všetky úpravy počnúc filtrom, cez automatické kávovary až po kaviarenské pákové kávovary.

 

Balíček obsahuje:

1 x 100 g LaPrazirna STRONG espresso - zmes Arabica a Robusta vyznačujúca sa zemitými tónmi a chuťou horkej čokolády, ktorá je ideálna na prípravu čiernej kávy typu espresso, café barista alebo lungo barista

1 x 100 g LaPrazirna BARISTA espresso - 100% Arabica Single Origin z Etiópie vyznačujúca sa ovocnými a sladkými tónmi s príchuťou mliečnej čokolády, pri príprave espressa vytvára neuveriteľne bohatú penu

1 x 100 g LaPrazirna GOLD espresso - zmes Arabica 80% a Robusta 20% s výraznou, ale pritom jemnou chuťou hodiacou sa na prípravu espressa i mliečnych špecialít