Čerstvá pražená káva - espresso GOLD 250 g

Skladom

arabica 4 druhy (80 %), robusta 2 druhy (20 %) | čerstvá pražená káva z lokálnej pražiarne | vhodná pre prípravu espressa aj mliečnych špecialít | balenie kávy 250 g

 

 

6,5 € (5,42 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 74910 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Čerstvá pražená káva espresso GOLD 250 g z lokálnej pražiarne. Je zložená zo 4 druhov arabík 80 % a 2 druhov robust 20 %. Výrazná a pritom jemná zmes, ktorá sa hodí na prípravu espressa a mliečnych nápojov cappuccino, latte macchiato. Pražená pred 1 - 2 týždňami! 

Výrobcom je miestna rodinná pražiareň s 25 ročnou tradíciou. Každý týždeň pražíme čerstvú kávu, ktorú posielame zákazníkom v rozmedzí 1 až 2 týždňov po upražení. Toto načasovanie je ideálne. Káva má minimálnu trvanlivosť 24 mesiacov, však odporúčame konzumáciu 1 - 6 týždňov po pražení pre maximálny pôžitok z chuti i arómy kávy.

Hmotnosť 250 g - z balenia pripravíte cca 36 káv

Minimálna trvanlivosť do: dátum vo zvare.

 

Kávový servis - pravidelné dodávky čerstvo praženej kávy

U tejto kávy ponúkame zákazníkom možnosť pravidelného odberu čerstvo praženej kávy v ľubovoľnom intervale i množstve, spravidla 1 - 2 krát do mesiaca v rádoch kg kávy. Kontaktuje nás a dohodnite si individuálne kávový servis podľa svojej spotreby.