JURA odvápňovacie tablety 36 ks

Skladom

Balenie obsahuje 36 ks tabliet určených na 12 cyklov (12x3 tablety). Odvápňovacie tablety odstraňujú už usadený vodný kameň, čím znižujú spotrebu energie a dlhodobo chránia kávovar pred poškodením. Garancia najlepšie kávy s certifikátom TÜV.

54,99 € (45,83 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 74059 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Všetky prístroje pracujúce s horúcou vodou sa stretávajú s problémom usadzovania vodného kameňa. Spoločnosť JURA vyvinula tablety, ktoré spoločne s plnoautomatickým programom účinne odvápňujú. Sú šetrné a ich používaním predlžujete interval potreby odborného servisu.

Spoločnosť JURA vyvinula pre predĺženie životnosti plne automatických kávovarov 2-fázové odvápňovacie tablety, ktoré vápnik šetrne odstraňujú a súčasne nepoškodzujú automatický kávovar.

NOVINKA: 2-fázové odvápnenia

Odvápňovacie tablety s optimalizovanou dobou rozpúšťania špeciálne vyvinuté pre plne automatické kávovary JURA odvápňujú čisto, účinne a mimoriadne šetrne.

Proces odvápnenia sa pri tom novo člení do dvoch fáz:

Prvá fáza: Starostlivo a bezo zvyšku odstráni všetky pozostatky vápnika v plne automatických kávovaroch.

Druhá fáza: Ošetruje fluidné systém a vytvára dlhodobú protikoróznu ochranu pre rozvody a termoblok.  

Pre správny priebeh odvápňovacieho programu odporúčame rozpustiť 3 tablety v 0,6 litri teplej vody (cca 40-60 °C). Tablety nechajte úplne rozpustiť. Automatický odvápňovací program trvá asi 20-40 minút, podľa typu kávovaru.

Dokonalú hygienu a ochranu zaručujú len originálne odvápňovacie tablety JURA. Receptúry a zloženie našich tabliet sú presne optimalizované pre procesy a materiály v plne automatických kávovaroch JURA.

Bez fosfátov

Značka JURA má dlhodobú tradíciu ekologickej šetrnosti a úsporného hospodárenia so zdrojmi a energiami. Preto JURA aj v prípade originálnych odvápňovacích tablet využíva výhradne bezfosfátové receptúry. Optimalizovaná receptúra ​​zaručuje hygienu s certifikáciou TÜV súčasne sa šetrnosťou k životnému prostrediu a perfektnou kvalitou pripravenej kávy.

Balenie obsahuje 36 tabliet (12x3 tablety).

 

Konštantne dokonalá káva vďaka hygiene certifikovanej TÜV

JURA dekalcifikačné tablety - odvápňovacie

Nezávislá medzinárodná skúšobná inštitúcia TÜV Rheinland označila kávovary JURA v súlade so svojimi veľmi prísnymi kritériami za mimoriadne hygienické. Tento výrok dokazuje, že údržbové produkty JURA, ktoré sú precízne navrhnuté pre efektívnu súhru s elektronicky kontrolovanými údržbovými programami, zaručujú hygienu podľa pravidiel TÜV a čistotu každého jedného kávovaru JURA.

Vodný kameň je zdrojom porúch a neblaho ovplyvňuje chuť

JURA odvápňovacie tablety

Pri zohrievaní vody dochádza ku vzniku vodného kameňa. Rúrky zúžené nánosmi vodného kameňa nielenže spomaľujú proces ohrievania, čo zvyšuje spotrebu energie, no môžu niekedy zapríčiniť aj kompletné zlyhanie kávovaru. Vodný kameň tiež negatívne vplýva na samotnú kávu. Hoci sú malé množstvá uhličitanu vápenatého pre chuť kávy prínosné, priveľa vodného kameňa dáva vode nepríjemnú pachuť a zabraňuje arómam kávy, aby sa správne rozvinuli, sčasti i z dôvodu kolísania teploty vody.