JURA čistiace tablety dvojfázové 25 ks

Skladom

NOVO k dostaniu JURA čistiace tablety 3fázové 25 ks - CENA ZOSTÁVA NEZMENENA!!! Balenie obsahuje 25 ks tablietTablety rozpúšťajú mastnotu, odstraňujú nahromadené zvyšky kávy a dlhodobo chránia vnútorné časti kávovaru. Garancia čistoty a hygieny s certifikátom TÜV.

37,99 € (31,66 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 74057 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Tento produkt bol nahradený vylepšenými tabletami, ktoré nielen čistia a starajú sa, ale novo váš kávovar tiež chránia pred usadzovaním minerálov. K dostaniu pod názvom JURA čistiace tablety 3fázové 25 ks. Cena zostáva nezmenena!!!

 

Dvojfázové čistiace tablety JURA sú optimalizované pre kávovary JURA. Účinne rozpustia mastnotu z kávy a dlhodobo chránia vnútorné časti Vášho kávovaru. Váš kávovar JURA je vybavený špeciálným plnoautomatickým programom na čistenie, ktorý s týmito tabletami pracuje. Potrebu čistenia Vám Váš kávovar (po asi 220 porciách) automaticky signalizuje.

Fáza I, čistenie:
Špeciálne zloženie účinne uvoľňuje mastnotu z kávy a usadeniny zo sparovacej jednotky a sitka. Kávovary JURA využívajú na čistenie vodu teploty 80 °C, čím je zabezpečená veľká účinnosť čistiaceho procesu.

Fáza II, ochrana:
V čistiacich tabletách JURA sú obsiahnuté látky, ktoré dlhodobo chránia jednotlivé komponenty kávovara pred usadzovaním zbytkov kávy a tuku.

Použitie a kompatibilita: Tieto originálne JURA čistiace tablety sú určené pre všetky automatické kávovary Jura (rad Impressa, rad ENA, rad X-line) a slúžia na čistenie a ochranu Vášho kávovara JURA. Iba tieto tablety sú dokonale zladené pre použitie v kávovaroch Jura a plne využijú automatický čistiaci program kávovara.

Balenie obsahuje 25 ks tabliet.

 

Konštantne dokonalá káva vďaka hygiene certifikovanej TÜV

Dvojfázové čistiace tablety JURA IMPRESSA

Nezávislá medzinárodná skúšobná inštitúcia TÜV Rheinland označila kávovary JURA v súlade so svojimi veľmi prísnymi kritériami za mimoriadne hygienické. Tento výrok dokazuje, že údržbové produkty JURA, ktoré sú precízne navrhnuté pre efektívnu súhru s elektronicky kontrolovanými údržbovými programami, zaručujú hygienu podľa pravidiel TÜV a čistotu každého jedného kávovaru JURA.

Účinné čistenie – dlhodobá ochrana

Dvojfázové čistiace tablety jura

V kombinácii s integrovanými, elektronicky kontrolovanými čistiacimi programami dokážu čistiace tablety spoľahlivo odstrániť tukové usadeniny nachádzajúce sa medzi lúhovacou jednotkou a výtokom kávy. Okrem samotného vyčistenia zabezpečujú tieto tablety taktiež ochranu všetkých rúrok, pretože veľmi účinne spomaľujú usadzovanie nánosov kávového tuku. Toto všetko je možné už po stlačení jedného tlačidla a bez toho, aby musel používateľ siahať do vnútra prístroja.

Príslušenstvo