Nový JURA kávomlynček: perfektný partner pre milovníkov čerstvej kávy

Káva je pre mnoho ľudí každodennou nevyhnutnosťou a pre niektorých dokonca malým rituálom. Kvalita mletej kávy hrá pri jej príprave kľúčovú úlohu. Preto je dôležité mať po ruke spoľahlivý a výkonný kávovar s mlynčekom, ktorý dokáže kávu namlieť presne podľa našich preferencií. JURA, renomovaný výrobca špecializujúci sa na plnoautomatické kávovary, predstavuje svoj najnovší prírastok do rodiny – JURA mlynček na kávu P.A.G..

JURA kávomlynček

 

Ide o kompaktný elektrický mlynček disponujúci jednoduchým ovládaním a dizajnom korešpondujúcim s celým sortimentom JURA. Umožňuje ľahko nastaviť hrúbku mletia v 7 stupňoch a tiež presne určiť množstvo kávy, ktoré chcete namlieť. Súčasťou mlynčeka je odmerný pohár, ktorý uľahčuje dávkovanie namletej kávy.

Rýchle pomletie kávových zŕn znamená menej hluku a rýchlu prípravu obľúbenej šálky kávy. Rýchly, tichý a napriek tomu efektívny, to je nový JURA kávomlynček P.A.G..

Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí majú vo svojom plne automatickom kávovare nasypané obľúbené kávové zrná, ale večer dostanú chuť na bezkofeínový variant alebo trebárs len chcú vyskúšať niečo nové. S kávovarmi JURA nejde o žiadny o problém – väčšina modelov disponuje násypkou na 1 porciu mletej kávy.

Skvele tiež funguje v kombinácii s JURA ONO – jedno šálkovým kávovarom na čerstvo namletú kávu. Tento variant ocenia predovšetkým chatári a chalupári, ktorí sú z domu zvyknutí na šálku čerstvej kávy, ale na chate by im zrnková káva v plne automatickom prístroji ľahko zvlhla a do vnútorných priestorov kávovarov by sa dostala pleseň.

Prémiový mlynček na kávu s Professional Aroma Grinder (P.A.G.) značky JURA poskytuje čerstvo namletú kávu jediným stlačením tlačidla. Mlynček, kľúčový komponent automatických kávovarov, nenechá žiadne prianie nesplnené.