Dokonalý darček pre každého kávového nadšenca

Vianočný balíček kávy

Vianočné obdobie je tu a s ním prichádza radosť z darovania. Zháňanie toho správneho darčeka pre blízkych či obchodných partnerov však môže byť náročnou úlohou. Preto vám chceme predstaviť skvelý nápad na darček, ktorý poteší všetkých milovníkov kávy. Uľahčite si zháňanie darčekov a darujte čerstvo praženú kávu z pražiarne LaPrazirna, ktorá sa vyznačuje tým, že praží podľa potreby a záujmu zákazníkov. Vďaka tomu sa k vám dostanú VŽDY ČERSTVO NAPRAŽENÉ KÁVOVÉ ZRNÁ.

V ponuke nájdete menšie darčekové balenie LaPrazirna vianočný balíček 3 x 100 g, ktorý ponúka výber najpredávanejších káv LaPrazirna alebo väčšie balenie LaPrazirna vianočný balíček 8 x 100 g. Ten je ideálny pre tých, ktorí si radi vychutnávajú rôzne druhy kávy a chcú objavovať nové chute.

LaPrazirna vianočný balíček

Pokiaľ potrebujete väčšie množstvo darčekových balíčkov kávy pre svojich obchodných partnerov, neváhajte nás kontaktovať. Zavolajte nám na telefón 0948 325 037 alebo napíšte na obchod@specshop.sk. Od 100 ks sme schopní balíčky doplniť o logo vašej spoločnosti, čo vytvorí unikátny osobný darček, ktorý urobí dojem na vašich partnerov a zákazníkov.

Nečakajte a urobte si zháňanie vianočných darčekov jednoduchšie – darujete čerstvo praženú kávu z pražiarne LaPrazirna. Pre viac informácií a objednanie nás neváhajte kontaktovať.