JURA filter Claris WHITE

Skladom

Filter JURA Claris WHITE (predtým Claris IMPRESSA) na zmäkčenie vody. Chráni Váš kávovar, zlepšuje kvalitu vody.

14,99 € (12,49 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 7624 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

JURA CLARIS WHITE filter - výhody

Ak žijete v oblasti s tvrdosťou vody nad 10 ° dH, odporúčajú vodu, ktorú používate na prípravu kávy "zmäkčiť" (odstrániť zložky, ktoré vytvárajú vodný kameň). Ak je voda príliš tvrdá, nedosiahneme plnú arómu espresso kávy a usadeniny z vodného kameňa skracujú životnosť Vášho kávovaru. Firma JURA s filtrovými patrónami Claris ponúka ako prvá systém, ktorý je vyvinutý špeciálne na použitie v espresso kávovaroch. Filtrová patróna Claris je naplnená organickým materiálom - bez chemických prísad.

JURA CLARIS WHITE filter - použitie

Claris filter je účinný pre 50 litrov vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnosť jeho výmeny), alebo po dobu 2 mesiacov. Jeho výmena je veľmi rýchla a jednoduchá. Nepoužívajte filter v kávovare dlhšie ako dva mesiace a najneskôr po 2 mesiacoch ho vymeňte. V opačnom prípade by hrozilo zanesenie kávovaru vodným kameňom.
 

 

JURA CLARIS WHITE filter - upozornenie

Filter JURA CLARIS WHITE nahrádza starší typ filtra CLARIS IMPRESSA. Je vhodný len pre kávovary radu Impressa, ktoré nemajú modrý kryt filtra v nádržke na vodu.

Príslušenstvo