JURA Cool Control 2,5 l

Skladom Doprava zadarmo!

čierna | OBJEM 2,5 l | schladí a následne udržuje mlieko pri ideálnej teplote 4 °C | plnenie mlieka je možné priamo za chodu | integrovaný indikátor úrovne mlieka | vhodný pre umývanie v umývačke riadu | možnosť uzamknutia

419 € (349,17 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 75576 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

JURA Cool Control - na perfektné trendové špeciality

Nová aktívna chladiaca termonádoba JURA Cool Control teraz v ponuke vo verzii s objemom 2,5 l.

V prípade, že hľadáte riešenie na profesionálne podávanie mliečnych špecialít ako je latte macchiato, flat white alebo cappuccino, je pre Vás táto chladnička ako stvorená. Vďaka svojej väčšej kapacite a možnosti uzamknutia, ktorá je súčasťou štandardu, je táto chladnička ideálna pre požiadavky akéhokoľvek profesionálneho nastavenia.

V ponuke je tiež aktívna chladiaca termo nádoba na domáce použitie v čiernej farbe JURA Cool Control 1 liter alebo JURA Control 1 liter biela.

JURA Cool Control

 

Elegantný dizajn

V dizajne chladničky JURA Cool Control sa odráža klasický vzhľad JURA - prvotriedne použité materiály, ako je vnútorná nádoba z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s hrúbkou 1,5 mm, elegantné vetracie štrbiny a čistý minimalistický dizajn. Chladnička sa tak stáva reprezentatívnym príslušenstvom ku kávovarom JURA série WE, X alebo GIGA X.

Rozmery (Š x V x H): 15 x 23,4 x 31,9 cm

JURA Cool Control

 

Maximálne pohodlie

Chladnička zároveň ponúka jednoduché ovládanie aj čistenie, a pre Vás tým pádom maximálne pohodlie. Mlieko môžete plniť rýchlo a za chodu bez toho, aby bolo nutné nádobku vybrať. Digitálne zobrazenie teploty a plnosti nádobky, aj jednoduché nasadenie hliníkového veka, ktoré je optimálne prispôsobené kontajneru, umožňuje obzvlášť jednoduchú manipuláciu a maximálnu jednoduchosť použitia. Integrovaný chladiaci prvok Peltier zabezpečuje, že mlieko je udržiavané na teplote 4 °C, čo poskytuje optimálne podmienky pre perfektné mliečne špeciality. Všetky súčasti, ktoré prichádzajú pri príprave ku kontaktu s mliekom - zásobník z nehrdzavejúcej ocele, silikónový krúžok, veko, kovová sacia trubica aj adaptér, možno pohodlne umývať v umývačke riadu. Každodenné čistenie sa stáva hračkou.

JURA Cool Control

 

Perfektné príslušenstvo pre automatické kávovary na pracovisku

Objem nádoby na mlieko 2,5 litra umožňuje značný počet príprav mliečnych špecialít. Medzi zariadením JURA Cool Control a automatickým kávovarom môže byť zabezpečená bezdrôtová komunikácia. K tej je potrebné dokúpiť JURA Wireless Transmitter. Vďaka tomu budete vždy včas upozornení na potrebu doplniť mlieko. Dodáva sa tiež s blokovacím mechanizmom (možnosťou uzamknutia), ktorý ho chráni pred manipuláciou neoprávnenými osobami. JURA Cool Control sa tak stáva perfektným príslušenstvom profesionálnych kávovarov JURA série WE, X a GIGA X.

JURA Cool Control

 

Technické parametre - JURA Cool Control 2,5 l:

Prednosti
Bezdrôtová funkcia
Áno
Chladenie
Peltier
V číslach
Objem zásobníka
2,5 l
Teplotný rozsah
4 stupne
Dĺžka kábla (cca)
3,3 m
Napätie
100 - 240 V ~
Frekvencia
50 - 60 Hz
Hmotnosť
3,4 kg
Šírka
15 cm
Výška
23,4 cm
Hĺbka
31,9 cm