JURA Cool Control 1 l biela

Skladom Doprava zadarmo!

biela | objem 1 l | ochladí a následne udržuje mlieko pri ideálnej teplote 4 °C | plnenie mlieka možné priamo za chodu | novo integrovaný indikátor úrovne mlieka | vhodný pre umývanie v umývačke riadu

219 € (182,5 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 74985 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Nový JURA Cool Control - aktívna chladiaca termonádoba s objemom 1 liter

Cenným základom pre prípravu rozmanitých mliečnych receptov je mlieko s ideálnou teplotou 4 °C. A presne na túto teplotu je nastavená chladnička JURA Cool Control, u výroby ktorej bol navyše kladený dôraz na optimálne hygienické podmienky.

Elegantný dizajn, robustné materiály, vysoko kvalitné detaily z hliníka a jednoduchosť použitia robia JURA Cool Control dokonalým doplnkom pre každý kávovar. K dostaniu je tiež chladnička JURA Cool Control 1 liter v čiernom prevedení.

JURA Cool Control

 

Sofistikovaný dizajn

Nový JURA Cool Control je vyrobený v klasickom duchu všetkých výrobkov JURA a je dokonale prispôsobený pre ľahkú manipuláciu a bezchybnú hygienu. Presvedčí Vás použitými ušľachtilými materiálmi, vekom vyrobeným z pevného, vysoko kvalitného hliníka a elegantnými vetracími otvormi. JURA Cool Control sa tak stáva vhodným doplnkom ku každému kávovaru JURA.

JURA Cool Control

 

Dokonalé mliečne špeciality sú výsledkom

Za pomoci chladiacej termonádoby Cool Control vyrobíte aj doma čerstvú, jemne pórovitú mliečnu penu pre trendy nápoje ako sú Flat White, cappuccino alebo latte macchiato. Dôvodom je mlieko, ktoré sa neustále ochladzuje na optimálnu teplotu 4 °C. Novo integrovaný indikátor úrovne mlieka v nádobke zaručuje dokonalý prehľad o množstve mlieka v chladničke.

JURA Wireless Transmitter (voliteľné príslušenstvo, ktoré je možné samostatne dokúpiť) v kombinácii so Smart Connector zabezpečujú napojenie chladničky s kávovarom, ktorý následne informuje o nedostatku mlieka na prípravu nápojov priamo na displeji kávovaru. DÔLEŽITÉ: Kávovar musí byť vybavený technológiou Smart Connect. Túto informáciu nájdete vždy v technickej špecifikácii u konkrétneho modelu kávovaru.

JURA Cool Control

 

Najvyššia jednoduchosť použitia

Pohodlné plnenie mlieka priamo za chodu, digitálne zobrazenie teploty a plnosti nádobky aj jednoduché nasadenie hliníkového veka, ktoré je optimálne prispôsobené kontajneru, umožňuje obzvlášť jednoduchú manipuláciu a maximálnu jednoduchosť použitia.

JURA Cool Control

 

Optimálne hygienické podmienky

Perfektne spájajúce konektory zaisťujú optimálnu hygienu mlieka od chladiaceho zariadenia až po šálku. Od vysoko kvalitnej nádoby z nehrdzavejúcej ocele až k sacej rúrke sú všetky súčasti, ktoré prichádzajú pri príprave ku kontaktu s mliekom, vhodné na umývanie v umývačke a preto sa veľmi ľahko čistia:

  • zásobník z nehrdzavejúcej ocele
  • silikónový krúžok
  • veko
  • kovová sacia trubica
  • adaptér

JURA Cool Control

 

Video predstavenie novej chladiacej termonádoby JURA Cool Control

Použité video je k čiernej variante chladničky JURA Cool Control 1 liter - jedná sa o úplne totožnú chladničku, len v inom farebnom prevedení.