Proffee - nový kávový trend

Teraz by mali spozornieť nielen milovníci kávy, ale tiež fitness nadšenci, na obzore je totiž nový kávový trend. Proffee. Vychutnajte si svoju obľúbenú rannú kávu novým osviežujúcim spôsobom.

Na prípravu môžete využiť café latte, americano alebo cappuccino – skrátka váš obľúbený kávový nápoj pripravený na vašom obľúbenom kávovare JURA, do ktorého pridáte lyžicu proteínového prášku. Výsledkom je lahodná káva, ktorá ponúkne vášmu telu potrebné bielkoviny na začiatok dňa.

Proffee

Prečo by ste mali vyskúšať proffee? Existuje hneď niekoľko dobrých dôvodov. Po prvé: je to jednoduchý a rýchly spôsob, ako zvýšiť príjem bielkovín. Zvlášť pokiaľ máte diétu alebo sa snažíte budovať svaly, môže byť proffee výborným spojencom. Po druhé: proffee ponúka skvelú alternatívu k sladkým a kalorickým nápojom. Namiesto cukru alebo sirupu pridáte do kávy proteín, čo môže pomôcť znížiť príjem kalórií a cukru. A konečne, nezabudnite na výhody kofeínu.

Proffee je ideálny pre tých, ktorí potrebujú ráno rýchly energetický náboj. Kombinácia kofeínu a proteínov v jednom nápoji vám poskytne nielen energiu, ale tiež podporí vašu celkovú výdrž.

Užite si svoje ranné prebúdzanie na maximum.