Nový JURA E8 ponúka dokonalý pomer cena vs. výkon

JURA – prémiový výrobca švajčiarskych kávovarov prichádza na jeseň s inováciou svojho najpredávanejšieho modelu, kávovaru JURA E8.

Kávovar sa pýši nielen špičkovým dizajnom, jednoduchým ovládaním, ale tiež vnútorným vybavením, ktoré nezaostáva za vyššími radmi. Najnovšie kávovar disponuje väčším 3,5" farebným displejom, ktorý je lemovaný šiestimi ovládacími tlačidlami a tiež novým typom mlynčeka P.A.G.2, pri ktorom sa dajú stupne mletia kedykoľvek upraviť pomocou ergonomicky tvarovaného voliča. Navyše disponuje „spätným chodom“, keď je z priestoru mlynčeka odstránená všetka zostatková káva.

 

JURA E8

 

Rovnako ako predchádzajúce kávovary, ponúka táto novinka 17 rôznych kávových nápojov, a to vrátane espressa, latté macchiata, cappuccina a mnoho ďalších. Vďaka patentovanému pulznému extrakčnému procesu (P.E.P.) získate plnú chuť vášho obľúbeného nápoja. A pokiaľ ste technologickí nadšenci, môžete dokonca pripojiť kávovar k telefónu. Vďaka JURA WiFi Connect bude ovládanie vášho kávovaru cez aplikáciu J.O.E.® ešte jednoduchšie než kedykoľvek predtým. JURA Wifi Connect je voliteľné príslušenstvo, ktoré zakúpite v našom e-shope, aplikácia JURA J.O.E.® je voľne k dispozícii na stiahnutie / inštaláciu na Google Play a v App Store. S dostatočným množstvom možností nastavení si tak môžete pripraviť kávu presne podľa svojich referencií a potom ju jednoducho znovu a znovu pripravovať jediným stlačením tlačidla.

S relatívne veľkým zásobníkom na kávové zrná a nádržkou na vodu sa nemusíte neustále starať o dopĺňanie. Navyše sa kávovar po každom použití sám prepláchne a v prípade potreby upozorní na hĺbkové čistenie (cca po 80 pripravených nápojoch). OneTouch systém čistenia mliečneho systému automaticky zabezpečí dokonalú hygienu stlačením tlačidla a prispieva k celkovej jednoduchej údržbe. Kávovar je skrátka navrhnutý tak, aby uspokojil i náročných používateľov.

Kávovar JURA E8 je vašou investíciou do vynikajúcej kvality kávy, jednoduchej údržby a špičkových funkcií. I preto tento kávovar stojí za každé euro. Môžete si byť istí, že vás bude sprevádzať mnoho rokov a poskytne vám skvelý zážitok z každej šálky kávy.

 

JURA E8