Flash Brew – ideálna káva pre horúce letné dni

Flash Brew je nápoj, ktorý si medzi kávovými nadšencami získava stále väčšiu obľubu. Ide o spôsob prípravy kávy, ktorý umožňuje rýchlo extrahovať bohaté a vyvážené chute z kávových zŕn. Výsledkom je lahodný nápoj s plným telom a výraznou chuťou, ktorý sa výborne hodí pre milovníkov silnejšej šálky kávy.

Príprava tohoto nápoja nie je nič zložité. Na rozdiel od Cold Brew, kde je káva pripravovaná za studena, sa Flash Brew pripravuje za horúca a k jej ochladeniu dochádza až následne pomocou kociek ľadu. Výsledkom je silnejší a aromatickejší nápoj, ktorý je ale rovnako osviežujúci.

Pripraviť si ho môžete i na všetkých plnoautomatických kávovaroch JURA, a to úplne jednoduchým spôsobom – stačí do pohára vložiť ľadové kocky, stlačiť tlačidlo prípravy espressa alebo kávy, a potom si už len vychutnať výsledok. Akonáhle sa horúce espresso dotkne ľadu, zosladne a umožní vám v káve, ktorú už dôverne poznáte, nájsť úplne nové a prekvapivé chute. Kávu podávajte samotnú alebo s mliekom.

Odporúčame trochu zaexperimentovať a vyskúšať rôzne druhy kávy, aby ste našli ten správny profil chuti, ktorý vám bude vyhovovať.

Vyskúšajte Flash Brew a objavte nový rozmer kávového zážitku!

JURA Z10