LaPrazirna NERO 250 g - VŽDY ČERSTVO NAPRAŽENÉ

Skladom

Brazília, oblasť Mogiana | 100 % Arabica | sladkasté tóny s ľahkou chuťou čokolády a orieškov | vhodná na prípravu espressa i mliečnych špecialít | balenie kávy 250 g | ČERSTVÉ PRAŽENÉ KÁVOVÉ ZRNÁ – NAŠA VÝROBA – LaPrazirna

8,6 € (7,17 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 76390 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Táto zmes je 100 % Arabica, ktorá je určená pre náročných do každej domácnosti alebo kancelárie. Vyznačuje sa vysokým stupňom praženia počas doby 14 minút a jemnou kyslosťou. Jej chuť je ovplyvnená sladkastými tónmi s ľahkou príchuťou čokolády a lieskových orieškov. 

Brazília je krajina zahrňujúca významnú časť rozlohy juhoamerického kontinentu. Jej káva je rovnako rozmanitá ako ľudia, ktorí ju pestujú – od drobných pestovateľov pochádzajúcich z radov prisťahovalcov, až po veľkých vlastníkov nehnuteľností.

Káva pestovaná na svahoch hory Mogiana je prirodzene spracovanou kávou a je výsledkom siete vyvinutej organizáciou FAF (Fazenda Ambiental Fortaleza), ktorá je známa produkciou kávy s udržateľnými postupmi. FAF bola vyvinutá, aby pomáhala vzdelávať poľnohospodárov v miestnej komunite a zlepšovať celkovú kvalitu kávy v pestovateľskom regióne.

LaPrazirna  LaPrazirna

 

Vlastnosti:

Brazília, oblasť Mogiana, nadmorská výška 1 000 – 1 400 m n. m.
káva so sladkastými podtónmi, ľahkou chuťou čokolády a lieskových orieškov
vhodná na prípravu espressa i mliečnych špecialít
stupeň praženia: 4/5
kyslosť: 2/5
balenie kávy 250 g

LaPrazirna NERO  LaPrazirna  LaPrazirna NERO

 LaPrazirna

LaPrazirna – sen, ktorý vznikol v našich hlavách, poľahky sa začal plniť na papieri a následne sa zo sna stala skutočnosť a my tu stojíme, dívame sa na dve nádherné profesionálne pražiarne amerického výrobcu MILL CITY, v regáloch máme prvé vrecká NAŠEJ ČERSTVO PRAŽENEJ KÁVY a v hlavách nám už lietajú ďalšie nápady…

Pripravili sme 6 druhov káv, ktoré pokryjú kompletnú škálu chutí kávových nadšencov. Vyskúšajte lokálnu výberovú kávu LaPrazirna – od zmesí Robusta/Arabica po 100 % Arabica Single Origin. A pre „nekávičkárov“ máme v ponuke i bezkofeínový DEKAF.

LaPrazirna – sen o čerstvej káve