JURA profesionálny napeňovač mlieka

Skladom

Multifunkčný šľahač je špeciálne navrhnutý na prípravu špeciálnych káv s mliekom a mliečnou penou. Môžete ho použiť na prípravu výborného latte macchiata, cappuccina alebo horúceho mlieka a mliečnej peny pre horúcu čokoládu - zakaždým s perfektným výsledkom.

69,99 € (58,33 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 74224 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Profesionálny napeňovač mlieka je špeciálne navrhnutý na prípravu špeciálnych káv s mliekom a s mliečnou penou. Môžete ho použiť na prípravu výborného latte macchiata, cappuccina alebo horúceho mlieka a mliečnej peny pre horúcu čokoládu - zakaždým s perfektným výsledkom.

JURA profesionálny napeňovač mlieka

V prvej fáze je mlieko našľahané na štandard profesionálnych baristov. Revolučná technológia jemnej peny vytvára jemne textúrovanú mliečnu penu s dlho trvajúcou konzistenciou, ktorá z každého dúška vytvorí potešenie pre chuťové bunky a jazyk..V druhej fáze sa mlieko nasaje dovnútra a potom sa zahrieva.

V kombinácii s kávou vynikajúcej kvality táto technológia úplne zmení kávovú skúsenosť. Je to rozdiel, ktorý môžete nie len vidieť, ale i ochutnať.

JURA profesionálny napeňovač mlieka

Profesionálny šľahač jemnej peny je navrhnutý v jednoduchom elegantnom štýle JURA a môže byť použitý so všetkými kávovarmi vybavenými konektorovým systémom*.

JURA profesionálny napeňovač mlieka

Pre efektívne čistenie a optimálnu je teraz profesionálny napeňovač mlieka vybavený vymeniteľnou mliečnou výpusťou. V zájmu hygieny doporučujeme vymeniteľnú výpusť pravidelne meniť (cca každé 2 mesiace). 

JURA profesionálny napeňovač mlieka

Určené pre modely: C65 / E8 / E80 / J6 Piano White / J6 Brilliant Silver

 

Balenie obsahuje:

  • 1 ks kompletného profesionálneho napeňovača mlieka
  • 1 ks náhradné silikónové hadičky vrátane spojky
  • 1 ks náhradného kolíka
  • 3 ks koncoviek cappuccinátora - výtokového dielu na mlieko
  • 100 ml JURA čističa Cappuccina

JURA profesionálny napeňovač mlieka