JURA ohrievač šálok S čierny

Skladom Doprava zadarmo!

čierny | udržiava šálky vnútri pri konštantnej teplote 55 ° C | pre 8 espresso šálok (Ø 57 mm) alebo 6 šálok na kávu (Ø 66 mm) alebo 4 šálky na cappuccino (Ø 90 mm)

99 € (82,5 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 75856 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Predhriate šálky pre plné potešenie z obľúbenej kávy

Barista odporúča porcelánové šálky vždy predhriať. Dôvod? Pokiaľ čerstvo pripravená káva steká do studeného šálky, okamžite z nápoja odstráni až 10 stupňov tepla. Kávová aróma sa môže plne rozvinúť iba v šálke pri správnej teplote.

S praktickým malým ohrievačom šálok ponúka JURA ideálny doplnok ku každému plne automatickému kávovaru. JURA ohrievač šálok S udržiava šálky vnútri pri konštantnej teplote 55 ° C. Veko zabraňuje tepelným stratám a tým šetrí energiu.

Elegantný dizajn, kvalitné materiály a jednoduchosť použitia robí z JURA ohrievača šálok dokonalý doplnok pre každý kávovar. K dostaniu je tiež JURA ohrievač šálok S biely.

 

Jednoduchý dizajn – chytrý a priestorovo úsporný

Vďaka veľkosti iba 13,9 x 19,9 x 25,8 cm možno JURA ohrievač šálok S ľahko umiestniť kamkoľvek.  Vďaka jednoduchému prepnutiu vypínača je jednoduchý, ale elegantný spoločník každého plne automatického stroja pripravený na používanie.

 

JURA ohrievač šálok

 

Optimálne využitie úložného priestoru

Kapacita tohto ohrievača je ideálna na použitie v domácnosti. Ponúka priestor buď pre 8 espresso (Ø 57 mm), 6 káv (Ø 66 mm) alebo 4 šálky na cappuccino (Ø 90 mm).

 

JURA ohrievač šálok

 

Ideálna teplota šálky

JURA ohrievač šálok S udržuje šálky vnútri pri konštantnej teplote približne 55 °C. Veko zabraňuje tepelným stratám a šetrí energiu. Vďaka optimálne predhriatej šálke sú kávové špeciality od ohnivého espressa po krémové cappuccino aromatickejšie než kedykoľvek predtým.

 

JURA ohrievač šálok

 

 

Technické parametre - JURA ohrievač šálok S čierny:

V číslach
Dĺžka kábla
1,1 m
Príkon
13 watt
Napätie
220 - 240 V ~
Frekvencia
50 - 60 Hz
Hmotnosť
1,1 kg
Šírka
13,9 cm
Výška
19,9 cm
Hĺbka
25,8 cm
Objednávacie číslo
24176