JURA Glacette chladič sklenenej nádoby na mlieko biely

Skladom

biely | doplnok k JURA sklenená nádoba na mlieko | udržuje mlieko chladné až dve hodiny | optimálne podmienky na prípravu mliečnych špecialít

29,99 € (24,99 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 76541 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

JURA Glacette – skvelý spoločník k sklenenej nádobe na mlieko

JURA Glacette je ideálnym a nevyhnutným doplnkom pre JURA sklenená nádoba na mlieko, vďaka ktorej môžete svojej rodine a hosťom dopriať množstvo mliečnych špecialít. Glacette udržuje mlieko v sklenenej nádobe chladné až dve hodiny a poskytuje tak optimálne podmienky pre vychutnanie dokonalej šálky kávy s mliekom.

JURA Glacette

 

Ideálne podmienky chladenia bez pripojenia k napájaniu

Vďaka procesu pasívneho chladenia udržuje JURA Glacette mlieko čerstvé bez toho, aby bolo pripojené k napájaniu, a poskytuje tak optimálne podmienky na prípravu špeciálnych káv s mliekom a mliečnou penou.

JURA Glacette

 

Pekný a jednoduchý pomocník

Chladiace puzdro je možné zasunúť alebo vybrať z Glacette pomocou skrutkovacej základne. Jej tvar je dokonale prispôsobený dizajnovým vlastnostiam JURA. Vzhľadom na to, že je k dispozícii v čiernom i bielom farebnom prevedení (JURA Glacette čierna), stane sa skvelým doplnkom k akémukoľvek kávovaru JURA.

JURA Glacette

 

Cez noc do mrazničky

Chladivý vankúšik cez noc pohodlne uložíte v mrazničke, kde zaberie len veľmi malý priestor. Ráno ho potom jednoducho vložíte späť do JURA Glacette. Nič iné nie je potrebné. Mlieko v sklenenej nádobe vydrží nachladené až dve hodiny.

JURA Glacette