JURA GIGA X3c Professional

Doprava zadarmo!

32 druhov nápojov | OneTouch | VYSOKÁ VÝPUSŤ | SK menu | P.E.P. | keramický mlynček pre vysokú záťaž | možnosť vytvárania prístupových kódov | veľký zásobník na zrnkovú kávu (1 kg) | dotykový displej S TRVALÝM PRIPOJENÍM NA VODU

VÝROBA UKONČENÁ

Doporučujeme vám jiný produkt,
tel.: 0948 325 037
email: obchod@specshop.sk

5 388 € (4 490 € bez DPH)

Dostupnosť: Na požiadanie

Kód: 8235 | Záruka: 25 mesiacov (IČO 12)

JURA GIGA X3c – flexibilita v najvyššej triede s trvalým pripojením na vodu

Spoločnosť JURA predstavuje inovovaný model profesionálneho kávovaru JURA GIGA X3c. Ide o inováciu a profesionalitu, ktorá sa prejavuje i v tých najmenších detailoch. V spojení s maximálnym výkonom je výsledkom plne automatický kávovar, ktorý je ideálne prispôsobený požiadavkám veľkých kancelárií, raňajkových, seminárových a konferenčných priestorov samoobslužných zón. Či už sú na programe dňa kapacity až 150 šálok kávy, všetko hravo zvládne a zaujme svojou kvalitou, funkčnosťou a spoľahlivosťou. Pokiaľ potrebujete kávovar, ktorý pracuje efektívne a nepretržite počas celého dňa, odporúčame toto kompaktné riešenie s trvalým pripojením na vodu.

V prípade, že hľadáte riešenie bez pripojenia na vodu, ponúkame variant JURA GIGA X3.

JURA GIGA X3cJURA GIGA X3c

 

Najmodernejšie technológie pre dokonalé potešenie

JURA GIGA X3c

JURA GIGA X3c má všetko potrebné. Disponuje vysolp výkonným keramickým mlynčekom, ktorý je ovládaný elektronickými motormi zabezpečujúcimi rýchle, presné, rovnomerné a konzistentné mletie na mnoho ďalších rokov - A.G.A.© (Automatic Grinder Adjustment). Dômyselnou funkciou je elektricky prispôsobený prívodu vzduchu duálnej výpuste prevodovým krokovým motorom. Keď pripravujete latte macchiato, prístroj automaticky do pohára pripraví horúce mlieko nasledované mliečnou penou. Táto funkcia šetrí drahocenný čas. Kávovar má ďalej proces pulznej extrakcie (P.E.P.®), ktorý optimalizuje dobu extrakcie pre krátke špeciality.

JURA GIGA X3c má sofistikovanú, výškovo nastaviteľnú kombinovanú trysku, ktorá umožňuje zdokonaliť trendové špeciality s mliekom a mliečnou penou vďaka technológii jemnej mliečnej peny. Rýchlu prípravu kávových špecialít v rekordnom čase zabezpečuje rýchlostná funkcia. Čas na obsluhu Vám skráti tiež veľký zásobník na kávové zrná s krytom pre zachovanie arómy s kapacitou 1 kg i väčší zásobník na zostatkovú vodu i kávovú usadeninuZabudované programy preplachovania a čistenia stlačením tlačidla a trvalé pripojenie na vodu znižujú vynaložené úsilie pri každodennej údržbe na minimum. Vaši zamestnanci tuto výhodu určite ocenia.

Vylepšený výkon so súčasnou optimalizáciou kvality – to je JURA GIGA X3c. Celé ovládanie prebieha na farebnom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením 4,3“ a je úplne intuitívne. Jasná a zrozumiteľná moderná grafika vedie i netrénovaných užívateľov. 32 špecialít i úvodná obrazovka môžu byť individuálne naprogramované podľa príležitosti alebo priania zákazníka. Jednotlivé nápoje možno ľubovoľne premenovať i usporiadať. Odkvapkávacia miska je vhodná do umývačky na riad a je možné ju vybrať, vyprázdniť a znovu vsadiť jednou rukou. Jednoduché, čisté, rýchle a pohodlné riešenie – 5 hviezdičkový koncept, ktorý ide do posledného detailu.

 

Záruka hygieny s osvedčením TÜV

JURA GIGA X3c

Rovnako tak jednoduchá, logická a intuitívna ako prevádzka je aj údržba kávovaru JURA GIGA X3c. Originálne prípravky na údržbu a integrované programy preplachovania a čistenia zabezpečujú hygienickú certifikáciu TÜV jednoduchým stlačením tlačidla. Čistenie mliečneho systému je rovnako dobre premyslené. Plne automatický a na dotyk aktivovaný displej zabezpečuje perfektnú čistotu pri manipulácii s mliekom. Masívny kombinovaný výtok možno rozobrať v niekoľkých jednoduchých krokoch. Vývody mlieka usporiadaného v prednej časti sú ľahko prístupné a v prípade potreby sa dajú ľahko vymeniť.

 

Rovnako individuálny ako Vaše požiadavky

JURA GIGA X3c

So širokou ponukou príslušenstva zahrňujúcou ohrievač šálok, chladničku na mlieko a ďalšie, je možné vytvoriť kompletné kávové riešenie presne podľa Vašich požiadavok.

GIGA Value Protection - v cene kávovaru je jeho inštalácia, školenie obsluhy a 2 bezplatné prehliadky po 9 a 18 mesiacoch.

 

Hlavné výhody kávovaru JURA GIGA X3c:

  • trvalé pripojenie na vodu
  • vysoko výkonný keramický mlynček poskytujúci počas mnohých rokov spoľahlivo presné a trvale rovnomerné pomletie kávových zŕn vďaka elektronicky riadenému automatickému zariadeniu (A.G.A.© - Automatic Grinder Adjustment)
  • Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) na prípravu 2 kávových špecialít naraz, a to vrátane tých mliečnych ako sú latte macchiato, cappuccino alebo flat white
  • impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) pre dokonalé preparenie kávy (platí i pre krátke kávové špeciality ako je espresso a ristretto)
  • výškovo nastaviteľná kombinovaná tryska, ktorá vďaka technológii jemnej peny umožňuje prípravu módnych kávových špecialít s mliekom či mliečnou penou
  • rýchlostná funkcia zabezpečujúca extra rýchlu prípravu zvoleného nápoja
  • veľkoobjemový zásobník na zrnkovú kávu (1 kg) a veľká kapacita zásobníka na kávovú usadeninu (40 porcií)
  • možnosť vytvárania prístupových kódov pre individuálnu obsluhu
  • všetky nápoje stlačením jedného tlačidla, tzv. OneTouch
  • 32 individuálnych nápojov vrátane kanvice kávy v espresso kvalite, vody na zelený čaj a módnych mliečnych špecialít ako je flat white alebo espresso macchiato

Technické parametre - JURA GIGA X3c Professional: