JURA filtr Claris Pro SMART

(1)
Skladom

Filter CLARIS odstraňuje z vody nežiadúce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom. Filtruje vždy len potrebné množstvo vody. Komunikuje s kávovarom na základe čipe, vymieňa sa tak, až v prípade skutočného opotrebovania. Inteligentný filter CLARIS zaručuje ľahké a rýchle použitie a perfektnú vodu na prípravu kávy. Cena za 1 ks. 

33 € (27,5 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 74321 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Inteligentné vodné filtre JURA CLARIS SMART

 

Kvalitná voda je rozhodujúca pre chuť pripravovanej kávy, pretože káva je z 98% voda. Voda však obsahuje aj chlór, často sú v nej stopy ťažkých kovov a iných nežiaducich látok. Filter CLARIS, umiestnený priamo vo vodnej nádržke, filtruje pri každej príprave iba požadovanú porciu vody. Vo vodnej nádržke nikdy nezostáva stáť predbežne filtrovaná voda. Filter absorbuje škodlivé nežiaduce látky, zatiaľ čo dôležité fluoridy zostávajú zachované.

Vďaka filtrom CLARIS netreba odvápňovať

 

Pri ohrievaní vody dochádza k usadzovaniu vodného kameňa, čo spomaľuje proces ohrevu, zvyšuje náklady na energiu a z dlhodobého hľadiska môže spôsobiť poruchu kávovaru. Vodný kameň nepriaznivo ovplyvňuje aj kvalitu samotnej kávy. Väčšie množstvo uhličitanu vápenatého dodáva nápoju nepríjemnú pachuť a uberá na sile arómu kávy. Filter CLARIS poskytuje optimálnu ochranu proti usadzovaniu vodného kameňa. Ak teda používate do Vášho kávovaru filtre CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovať.

Automatická detekcia filtra

 

Pomocou modernej technológie RFID (RFID = Radio-frequency identification), ktorá zabezpečuje komunikáciu s filtrom, automaticky detekuje prítomnosť filtra aj stav jeho využitie. Zaisťuje tak využitie plnej kapacity filtra aj odovzdanie informácie o nutnosti výmeny. Použitie filtra je vďaka modernej technológii úplne jednoduché.

Filtračná patróna CLARIS Pro SMART je určená pre kávovary (modelového radu):

 

Filter Pre SMART možno použiť aj ako náhradu filtra Claris Pre BLUE. Uchytenie, cena aj funkčnosť je rovnaká, kávovar iba nevyužije čip vnútri filtra.

 Aký typ filtra je vhodný pre Váš kávovar nájdete priamo na nádobke na vodu. Najčastejšie býva tento údaj uvedený na uchytenie filtra alebo pätici nádoby.

Ak si nie ste istí, aký filter použiť, obráťte sa na nášho predajcu. Radi Vám poradíme.

Recenzia JURA filter CLARIS Pro SMART:

Celkové hodnotenie (5 známka/1 hlasov):
Mintál P.

+ ok

Hodnotenie: