JURA Cool Control 0,6 l čierna

Skladom Doprava zadarmo!

čierna | objem 0,6 l | schladí a následne udržuje mlieko pri ideálnej teplote 4 °C | plnenie mlieka možné priamo za chodu | integrovaný indikátor úrovne mlieka | vhodný na umývanie v umývačke riadu

179 € (149,17 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 76515 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

JURA Cool Control - optimálne chladenie pre perfektné výsledky

Vďaka technicky a vizuálne upgradovanému systému Cool Control existuje ešte lepší spôsob, ako si užiť trendové špeciality s mliekom. Inovatívna chladnička na mlieko vytvára nielen dokonalý zážitok pre chuťové bunky, ale aj štýlovo vyzerá. Mlieko ochladí na ideálnu teplotu 4°C a v kombinácii s optimálnou hygienou poskytuje dokonalý základ na prípravu širokej škály mliečnych špecialít. Elegantný podlhovastý dizajn, robustné materiály, vysoko kvalitné hliníkové detaily a optimálne pohodlie robia z JURA Cool Control dokonalé príslušenstvo pre každý automatický kávovar.

JURA Cool Control

 

Ideálne využitie priestoru

Menšia verzia s objemom 0,6 litra umožňuje použitie JURA Cool Control v miestach s obmedzeným priestorom. Inovatívna, štíhla chladnička na mlieko sa vďaka svojim kompaktným rozmerom hodí do každého prostredia, dokonca aj do malých kuchynských liniek.

JURA Cool Control

 

Elegantný design

Chladnička odráža klasický vzhľad JURA. Prémiové materiály, kryt z vysoko kvalitnej nerezovej ocele s hrúbkou 1,5 mm a elegantné ventilačné otvory zdôrazňujú dizajn. JURA Cool Control 0,6 l so svojimi čistými minimalistickými líniami harmonizuje s akýmkoľvek kávovarom JURA. K dispozícii je aj v bielom prevedení - JURA Cool Control 0,6 l biela.

JURA Cool Control

 

Perfektné výsledky mlieka

Čerstvá jemná mliečna pena nielen pre trendy mliečne špeciality typu flat white alebo espresso macchiato, ale aj pre tradičné cappuccino a latte macchiato. Na dosiahnutie tohto cieľa sa mlieko udržuje chladené na optimálnu teplotu 4 ° C. Indikátor úrovne zaisťuje, že užívateľ bude vždy upozornený, keď bude potrebné chladničku doplniť mliekom.

JURA Cool Control

 

Jednoduchá hygiena

Priliehavé konektory vytvárajú vzduchotesné spojenie medzi nádobou na mlieko, nasávacou trubičkou aj samotnou tryskou. Jednoduché pripojenie a odpojenie v niekoľkých krokoch. Optimálna hygiena je zaručená, či už pripravujete mliečne špeciality alebo prebieha automatické čistenie mliečneho systému. Jednotlivé komponenty ako zásobník z nehrdzavejúcej ocele, silikónový krúžok, veko, kovová sacia trubička aj adaptér, je možné pohodlne umývať v umývačke riadu. Každodenné čistenie sa stáva hračkou.

JURA Cool Control

Technické parametre - JURA Cool Control 0,6 l čierna:

V číslach
Objem nádoby 
0,6 l
Dĺžka kábla
1,8 m
Napätie
100 - 240 V ~
Frekvencia
50 - 60 hz
Hmotnosť
1,7 kg
Šírka
11,7 cm
Výška
16,4 cm
Hĺbka
23,9 cm
Číslo výrobku
24236