JURA čistiace tablety 3fázové 25 ks

Skladom

čistiace tablety 3fázové | 1.fáza čistenia, 2.fáza starostlivosti, 3.fáza ochrana | nová ochrana pred usadzovaním minerálov | garancia čistoty a hygieny s certifikátom TÜV | bez fosfátov | 25 ks v balení

37,99 € (31,66 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 76123 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Čistenie, starostlivosť a ochrana v jednom

Pre vždy perfektnú kvalitu kávy je dôležité sa o svoj kávovar správne starať a dodržiavať niektoré jednoduché hygienické pravidlá, pokiaľ ide o mlieko, kávu a vodu. Aby bola starostlivosť o váš stroj čo najjednoduchšia, má každý kávovar JURA bezúdržbovú sparovaciu jednotku, ktorá sa sama čistí stlačením tlačidla.

Originálne čistiace tablety JURA, miliónkrát vyskúšané a testované, sú neustále optimalizované a vylepšované naším laboratórnym tímom. Nová 3fázová čistiaca tableta je inovatívnym výsledkom intenzívneho výskumu. Najnovšie ponúka ešte lepšie výsledky vďaka dodatočnej ochrannej fáze, ktorá poskytuje trvalú ochranu proti usadzovaniu minerálov. Použitie tabliet je však stále rovnako jednoduché.

JURA cleaning 

 

Ako funguje čistenie

Čistiaci program sa spustí stlačením tlačidla.

Fáza 1: čistenie

Sparovacia jednotka a sparovacie sito sú dôkladne opláchnuté v horúcej vode s teplotou 80 °C. Účinné zloženie čistiacich tabliet odstraňuje stopy kávového tuku a oleja, ktoré môžu zmeniť chuť a kvalitu kávy.

Fáza 2: starostlivosť

V druhej fáze -  starostlivosť vytvoria špeciálne aktívne zložky na povrchu komponentov ochrannú bariéru, ktorá zabráni usadzovaniu zostatkov kávy a tukov.

NOVÁ fáza 3: ochrana

V novo vyvinutej tretej fáze je poskytovaná trvalá ochrana pred usadzovaním minerálov.

 

Výsledok

S inovatívnymi 3fázovými čistiacimi tabletami čistíte, ošetrujete a chránite svoj automatický kávovar JURA jedným ťahom. Výsledkom je hygienická čistota, dlhšia životnosť – a dokonalá káva, šálka po šálke.

JURA cleaning

 

Dôsledne šetrné k životnému prostrediu

V spoločnosti JURA je ekologicky zodpovedný dizajn produktov rovnako dôležitý ako udržateľne využívanie zdrojov a energie. To je dôvod, prečo JURA používa pre svoje originálne čistiace tablety iba receptúru bez fosfátov. Toto optimalizované zloženie zabezpečuje zaručuje hygienu vášho kávovaru s certifikáciou TÜV a má tiež nižší dopad na životné prostredie.

 

Trvale dokonalá káva vďaka hygiene s certifikátom TÜV

Kávovary JURA boli certifikované ako extrémne hygienické nezávislou medzinárodnou skúšobnou organizáciou TÜV Rheinland podľa ich vlastných prísnych kritérií. To dokazuje, že produkty údržby JURA, presne formulované tak, aby boli účinné s elektronicky riadenými programami, zaručujú hygienu a čistotu certifikovanú TÜV pre každý kávovar.

 

Účinné čistenie – dlhotrvajúca ochrana

V kombinácii s integrovaným, elektronicky riadeným čistiacim programom 3fázová čistiaca tableta spoľahlivo odstraňuje mastnotu z kávy. Okrem čistenia tiež utesňuje všetky trubky a odďaľuje usadzovanie kávového tuku s trvalou účinnosťou. Navyše je v rámci ich použitia zabezpečená trvalá ochrana pred usadzovaním minerálov.

Príslušenstvo