JURA filter Claris BLUE

(1)
Skladom

pre optimálnu kvalitu vody na prípravu kávy | plus pre maximálnu ochranu a čistotu | odstraňuje z vody nežiaduce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom

14,99 € (12,49 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 7622 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Filter CLARIS Blue JURA

JURA CLARIS BLUE

Káva sa skladá z 98 % z vody. Jej dokonalá kvalita je základom pre dokonalý výsledok kávy. Filtrom JURA CLARIS Blue Plus pokračuje revolúcia vo filtrácii vody. Technológia vodného filtra zabezpečuje plus v hygiene v kávovare, a to už v nádržke na vodu. Zvyšuje sa ochrana, bezpečnosť produktu a životnosť plne automatického kávovaru. Pre dokonalý pôžitok z kávy každý deň.

Filtračná patróna JURA CLARIS má na svojom spodnom konci kapsulu s prírodnými aktívnymi zložkami, ktoré stabilizujú vodu v nádržke, a tým znižujú usadzovanie vodného kameňa v oblasti jej dna. To funguje bez akejkoľvek ďalšej energie alebo vplyvu, iba vďaka prirodzenému pohybu vody. Rovnako ako prv, horná časť filtračnej patróny CLARIS využíva na prípravu kávy iontovú výmenu a aktívne uhlie na prefiltrovanie presne takého množstva vody, které je potrebné pro dokonalú šálku kávy na princípe upflow. Filter CLARIS, umiestnený priamo vo vodnej nádržke absorbuje všetky škodlivé nežiaduce látky, zatiaľ čo dôležité fluoridy zostávajú zachované.

Doprajte sebe a svojmu plne automatickému kávovaru JURA filter JURA CLARIS Blue+ a presvedčte sa sami o mnohých výhodách. Zažite jedinečnú hygienu a dokonalý pôžitok z kávy v novej dimenzii.

JURA CLARIS Blue

 

Vďaka filtrom CLARIS nie je potrebné odvápňovať

Pri ohrievaní vody dochádza k usadzovaniu vodného kameňa, čo spomaľuje proces ohrevu, zvyšuje náklady na energiu a z dlhodobého hľadiska môže spôsobiť poruchu kávovaru. Vodný kameň nepriaznivo ovplyvňuje aj kvalitu samotnej kávy. Väčšie množstvo uhličitanu vápenatého dodáva nápoju nepríjemnú pachuť a uberá na sile arómu kávy. Filter CLARIS poskytuje optimálnu ochranu proti usadzovaniu vodného kameňa. Pokiaľ teda používate do Vášho kávovaru filtre CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovať.

JURA CLARIS Blue

 

JURA CLARIS BLUE filter - použitie

Claris filter je účinný pre 50 litrov vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnosť jeho výmeny), alebo po dobu 2 mesiacov. Jeho výmena je veľmi rýchla a jednoduchá. Nepoužívajte filter v kávovare dlhšie ako dva mesiace a najneskôr po 2 mesiacoch ho vymeňte. V opačnom prípade by hrozilo zanesenie kávovaru vodným kameňom.  

JURA CLARIS BLUE filtr

 

Filtračná patróna JURA CLARIS Blue je určená pre kávovary

Recenzia Filter CLARIS Blue JURA:

Celkové hodnotenie (5 známka/1 hlasov):
Overený zákazník

Hodnotenie:

Recenzie sú hodnotením zákazníkov a užívateľov. Autenticitu recenzií neoverujeme.

+Pridať hodnotenie

Hodnocení bylo odesláno.

Vaše meno:
E-mail: *
Známka:
1 2 3 4 5
Pro:
Proti: