JURA filter Claris BLUE

(1)
Skladom

Filter Jura Claris BLUE (s novou lepšou ochranou) pre zmäkčenie vody. Chráni kávovar a zlepšuje kvalitu vody.

14,49 € (12,08 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 7622 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Filter CLARIS Blue JURA - výhody

Ak žijete v oblasti s tvrdosťou vody nad 10 °dH, odporúčame vodu, ktorú používate na prípravu kávy "zmäkčiť" (odstrániť zložky, ktoré vytvárajú vodný kameň). Ak je voda príliš tvrdá, nedosiahneme plnú arómu espresso kávy a usadeniny z vodného kameňa skracujú životnosť Vášho kávovaru. Firma JURA s filtrovými patrónami Claris ponúka ako prvá systém, ktorý je vyvinutý špeciálne pre použitie v espresso kávovaroch. Filtrová patróna Claris je naplnená organickým materiálom - bez chemických prísad.

JURA CLARIS BLUE filter - použitie

Claris filter je účinný pre 50 litrov vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnosť jeho výmeny), alebo po dobu 2 mesiacov. Jeho výmena je veľmi rýchla a jednoduchá. Nepoužívajte filter v kávovare dlhšie ako dva mesiace a najneskôr po 2 mesiacoch ho vymeňte. V opačnom prípade by hrozilo zanesenie kávovaru vodným kameňom.  

JURA CLARIS BLUE filtr

JURA CLARIS BLUE filter - upozornenie

Filter JURA CLARIS BLUE nahrádza starší typ filtra CLARIS ENA. Je vhodný len pre kávovary radu ENA a kávovary, ktoré obsahujú modré filtračné balenie v uvítacom balíčku.

JURA imprsessa filtr

 Filtračná patróna JURA CLARIS Blue je určená pre kávovary

Príslušenstvo

Recenzia Filter CLARIS Blue JURA:

Celkové hodnotenie (5 známka/1 hlasov):
Overený zákazník

Hodnotenie: