Čerstvá pražená káva - espresso SILVER 250 g

Skladom

arabica 2 druhy (60 %), robusta 3 druhy (40 %) | čerstvá pražená káva z lokálnej pražiarne | vhodná pre prípravu silného espressa aj chuťovo výrazných mliečnych špecialít | vyšší obsah kofeinu | balenie kávy 250 g

6 € (5 € bez DPH)

Skladom

ks

Kód: 74918 | Záruka: 24 mesiacov (IČ 12)

Čerstvá pražená káva - espresso SILVER 250 g pražená pomalým spôsobom na stredne hnedú farbu zŕn. Je zložená z 2 druhov arabík 60 % a 3 druhov robust 40 %. Výborne sa hodí na prípravu silného espressa. Výrazná chuť sa prejaví v mliečnych nápojoch, ako je cappuccino a caffé latte. Pre všetkých, ktorým vyhovuje plná, jemne horká káva s vyšším obsahom kofeínu.

Výrobcom je miestna rodinná pražiareň s 25 ročnou tradíciou. Každý týždeň pražíme čerstvú kávu, ktorú posielame zákazníkom v rozmedzí 1 až 2 týždňov po upražení. Toto načasovanie je ideálne. Káva má minimálnu trvanlivosť 24 mesiacov, však odporúčame konzumáciu 1 - 6 týždňov po pražení pre maximálny pôžitok z chuti i arómy kávy.

Hmotnosť 250 g - z balenia pripravíte cca 36 káv

Minimálna trvanlivosť do: dátum vo zvare

 

Kávový servis - pravidelné dodávky čerstvo praženej kávy

U tejto kávy ponúkame zákazníkom možnosť pravidelného odberu čerstvo praženej kávy v ľubovoľnom intervale i množstvo, spravidla 1 až 2 krát do mesiaca v rádoch kg kávy. Kontaktuje nás a dohodnite si individuálne kávový servis podľa svojej spotreby.