Prečo si vybrať plne automatický kávovar

Premýšľate o kúpe kávovaru a stále sa neviete rozhodnúť medzi pákovým, kapsulovým alebo automatickým? Prinášame zopár pádnych dôvodov, prečo si vybrať automatický kávovar. A pokiaľ ste na tom rovnako ako my a uspokojíte sa len s tým najlepším, odporúčame kávovary JURA, ktoré charakterizuje precízne spracovanie, osobitý dizajn, moderné technológie a zároveň vysoká životnosť.

JURA swissmade

Ale urobme ešte v celom rozhodovacom procese krok späť a pozrime sa na dôvody, prečo si vybrať automatické espresso.

1/ VYBERÁTE SI Z CELÉHO RADU ČERSTVÝCH KÁVOVÝCH ZŔN presne podľa Vašich chuťových preferencií

S plne automatickým kávovarom si môžete vybrať prakticky z neobmedzeného množstva čerstvých kávových zŕn a zmesí, ktoré sú k dispozícii, a to presne podľa Vášho vkusu. Môžete si dopriať exkluzívnu kávovú zmes z malej pražiarne, doviezť si lahodnú kávu z exotickej dovolenky alebo vyskúšať kávu z miestneho supermarketu. Je to len na Vás. Kávovary JURA sú vyrobené tak, aby dokázali z každej kávovej zmesi vytiahnuť to najlepšie.

 coffee beans

 

 

2/ CENÍTE SI SVOJ ČAS, a preto si dokonalú a vždy čerstvú šálku kávy pripravíte stlačením jedného tlačidla

Či už pôjde o espresso alebo mliečne cappuccino, všetko zvládnete stlačením jedného tlačidla a v priebehu niekoľkých sekúnd si budete môcť vychutnávať lahodnú chuť pripraveného nápoja. Kávovar Vám nielen pripraví kávu na mieru, ale rovnako tak zabezpečí i jeho optimálnu údržbu. Plne automatické kávovary JURA disponujú integrovanými programami údržby dostupné stlačením tlačidla. Ide o zapnutie / vypnutie preplachu, čistenia, odvápňovania vodného kameňa alebo čistenie a preplachovanie mliečnych systémov.

JURA Z6 

 

3/ ČERSTVOSŤ JE PRE VÁS DÔLEŽITÁ

S automatickými kávovarmi disponujúcimi mlynčekom si čerstvú kávu budete môcť dopriať kedykoľvek, keď na ňu dostanete chuť. Mlynček pomelie vždy len množstvo zŕn potrebné na prípravu zvoleného nápoja, a tak je pripravená káva vždy čerstvá. Navyše stupeň pomletia a rovnako tak i množstvo kávy a vody, si môžete ručne upraviť podľa individuálnych preferencií i počas samotnej prípravy.

 

4/ SNAŽÍTE SA ŠETRIŤ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE, a preto ho nechcete zaťažovať jednorazovými plastovými alebo hliníkovými kapsulami

Prostredníctvom prípravy čerstvej kávy z upražených kávových zŕn aktívne pomáhate znižovať množstvo odpadu. Kávová usadenina sa dá totiž ľahko kompostovať alebo použiť na hnojenie okrasných rastlín. Pristupovanie k našej planéte  s rešpektom bolo a je pre spoločnosť JURA veľmi dôležité. Preto i ich plne automatické kávovary prichádzajú s inovatívnymi technológiami a režimami úspory energie, ktoré zabraňujú ich zbytočnej spotrebe. Nezávislé testy ukazujú, že prístroje JURA patria k najlepším, pokiaľ ide o energetickú úspornosť.

coffee waste