Nový JURA ENA 8 - ten pravý kávovar pre domácnosť

Hľadáte kompaktný jednošálkový kávovar, ktorý sa ľahko vojde i do menších priestorov?

Práve taký uviedla na slovenský trh spoločnosť JURA, a to hneď vv štyroch farebných vyhotoveniach – skrýva sa pod názvom JURA ENA 8 a obstarať si ho môžete v metropolitnej čiernej (JURA ENA 8 Metropolitan Black)nordickej bielej (JURA ENA 8 Nordic White), v červenej farbe zapadajúceho slnka (JURA ENA 8 Sunset Red) alebo v luxusnom hliníkovom vyhotovení (JURA ENA 8 Massive Aluminium).

 

JURA ENA 8   JURA ENA 8   

JURA ENA 8   JURA ENA 8

 

Je iba 27,1 cm široký, takže sa rozhodne nemusíte báť, že by pôsobil robustne. No i napriek tomu sa v ňom skrýva kopec vychytávok a možnosť individuálnych  nastavení, ktoré oceníte pri príprave kávy. Celé ovládanie je úplne intuitívne a jednoduché, vykonáva sa na čelnom farebnom displeji. Kávovar ďalej disponuje mlynčekom AromaG3 pre dokonalé, rýchle a k aróme šetrné pomletie vždy z čerstvých kávových zŕnimpulzným extrakčným procesom (P.E.P.®) pre správne preparenie kávy, technológiou jemnej peny i automatickým rozpoznaním filtra, vďaka čomu ho vymeníte až v prípade skutočného opotrebovania.

JURA ENA 8

Pôsobivým dizajnovým prvkom je potom zaoblené valcovité vyhotovenie nádržky na vodu,  ktorej štruktúra je inšpirovaná ušľachtilými krištáľovými karafami.

Celú ponuku desiatich nápojov si pripravíte stlačením jedného jediného tlačidla (One Touch) a to vrátane mliečnych špecialít, ako je espresso macchiato, latte macchiato alebo flat white.

JURA ENA 8

JURA ENA 8 sa stáva úplnou nutnosťou pre všetkých milovníkov kávy a estetického vzhľadu, ktorá vás nadchne kávou čerstvo namletou, nie z kapsuly.