Novinka pre vyznávačov čiernej kávy – nová JURA ENA 4

Jura ENA 4 je nástupcom obľúbeného kávovaru JURA A1. Ide o ideálneho spoločníka pre všetkých vyznávačov čiernej kávy. Alebo vlastne kto vie – v prípade, že si ku kávovaru obstaráte samostatný JURA šľahač mliečnej peny, môžete si i s ním doma pripraviť lahodné cappuccino alebo flat white počas niekoľkých minút.

Tento na prvý pohľad kompaktný kávovar v modernom elegantnom dizajne v sebe skrýva vybavenie, ktoré by ste o ňom nepovedali… Dvakrát rýchlejší mlynček Aroma G3, impulzný extrakčný proces P.E.P.® optimalizujúci dobu extrakcie kávy i inteligentný vodný systém (I.W.S.®) zabezpečujúci dokonalú filtráciu presnej dávky vody a výmenu filtra podľa skutočného používania. Ide vlastne o už štandardné vybavenie kávovarov JURA – nič menej neočakávajte napriek tomu, že ide o najmenší a najzákladnejší model.

Rovnako jednoduchá ako príprava na tomto jednošálkovom kávovare, je i starostlivosť o neho. Všetkým vás kávovar prevedie krok po kroku a vy si tak budete vychutnať vždy 100 % kávu. Či už sa vám páči v čiernom JURA ENA 4 Full Metropolitan Black alebo v bielom vyhotovení JURA ENA 4 Full Nordic White, veríme, že budete spokojní – JURA ENA 4 je totiž purista v tej najlepšej forme.