Novinka JURA D4 prináša rýdzu kávu a s ňou i rýdze potešenie

Spoločnosť JURA predstavuje automatický kávovar s funkciou „Coffee Only“ - špecialistu na čiernu kávu.

Model JURA D4 sa vyznačuje zameraním na podstatné, čo sa prejavuje jeho jasným a minimalistickým dizajnom. Ponúka bezkonkurenčne plné espresso a kávu vyrobenú podľa kaviarenských štandardov. Pripravený nápoj Vás oslní nielen svojou lahodnou vôňou a pestrosťou chutí, ale Vaša šálka kávy bude doplnená o charakteristickú zamatovú penu, ktorá sa prezýva crema.

JURA D4

 

JURA pri tomto modeli zároveň zaujíma minimalistický prístup k prevádzke. Jednoduché stlačenie samovysvetľujúcich symbolov stačí na prípravu jednej alebo dvoch šálok espressa alebo kávy. A pokiaľ máte občas chuť na čaj, hodí sa funkcia horúcej vody. Ide o robustný kávovar, ktorý jednoducho a stlačením jedného tlačidla hravo splní všetky Vaše požiadavky na kvalitnú kávu.

Zatiaľ čo pri dizajne a ovládaní hovoríme o minimalizme, vnútrajšok kávovaru má tie najlepšie technológie, ktorými JURA v súčasnej dobe disponuje. Za spomienku stojí mlynček AromaG2, patentovaná variabilná sparovacia jednotka s kapacitou 5 až 16 gramov, Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S. ©) alebo proces predsparenia, pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) pre dokonalé preparenie kávových zŕn alebo inteligentný vodný systém (I.W.S.®), ktorý spoločne s filtrami CLARIS Smart zabezpečuje tú najlepšiu vodu, a navyše s nimi odpadá nutnosť odvápňovania. 

JURA D4

 

Kávovar je možné voliteľne doplniť o JURA Smart Connector, ktorý zabezpečí vzdialené prepojenie kávovaru s Vaším smartfónom, tabletom. Vďaka tomu maximalizujete možné využitie kávovaru. Okrem možnosti nastavenia jednotlivých nápojov si totiž budete môcť rozšíriť celkový počet kávových špecialít o ristretto, espresso doppio alebo lahodné lungo Barista a caffè Barista. Ide o voliteľné príslušenstvo, ktoré je možné samostatne dokúpiť.

Holandsku získal kávovar JURA D4 Piano Black v rámci spotrebiteľského hodnotenia kategórie plne automatických kávovarov veľmi vysoké hodnotenie 8,9. Gratulujeme a veríme, že osloví i Vás!

 

JURA D4 Holland