NOVÁ chladnička JURA Cool Control

Čierna alebo biela … Obstarajte si takú, ktorá sa vám bude vzhľadovo viac hodiť k vášmu plne automatickému kávovaru JURA. Odteraz máte totiž na výber!

Aktívna chladnička na mlieko JURA Cool Control je k dispozícii buď v čiernom alebo bielom vyhotovení, a tak si ju odteraz môžete farebne zladiť s kávovarom alebo trebárs len s kuchynskou linkou.

JURA Cool Control    JURA Cool Control

JURA Cool Control 1 liter čierna                      JURA Cool Control 1 litr biela

Pokiaľ si chcete pripraviť naozaj lahodnú mliečnu špecialitu, neváhajte. JURA Cool Control sa stane cenným základom, vďaka ktorému budete mať mlieko vychladené na ideálnu teplotu 4 °C. Zároveň získate elegantný doplnok, ktorý je navyše vyrobený tak, aby sa všetky časti, ktoré prichádzajú pri príprave do kontaktu s mliekom, dali umyť v umývačke riadu. Optimálna hygiena mlieka od chladiaceho zariadenia až po šálku – to je cieľ spoločnosti JURA.

JURA Cool Control

Najnovšie môžete navyše chladničku dopĺňať mliekom priamo v priebehu prípravy a úroveň naplnenia sledujete v 3 úrovniach na praktickom ukazovateli. Nastaviť si však môžete i komunikáciu cez bezdrôtový vysielač JURA Wireless Transmitter, ktorý je voliteľným doplnkovým vybavením. V kombinácii so Smart Connectorom zabezpečuje plné prepojenie chladničky s kávovarom a vy tak môžete mať informáciu o nedostatku mlieka na prípravu nápoja priamo na displeji kávovaru. Takýmto spôsobom komunikujú všetky plne automatické kávovary JURA, ktoré disponujú technológiou  Smart Connect.

JURA Cool Control

Sofistikovaný dizajn s jednoduchým použitím – to sú nové chladničky JURA Cool Control.