Nepostrádateľné doplnky pre milovníkov mliečnych kávových špecialít

Máte chuť na cappuccino alebo latte macchiato? Alebo snáď dávate prednosť flat white? Nezúfajte, nemusíte sa ihneď ponáhľať do vzdialenej kaviarne.. Už i mliečne kávové špeciality si zvládnete doma pripraviť s ľahkosťou a nadýchanou mliečnou penou rovnako ako v kaviarni. S vybranými JURA kávovarmi to ide  jednoducho a hocikedy len stlačením jedného tlačidla.

Výrobca JURA sa snaží svojim zákazníkom všetko čo najviac zjednodušiť a spríjemniť, a preto ponúka i doplnkové produkty, vďaka ktorým bude skladovanie mlieka pre flat white, latte macchiato alebo cappuccino hračkou.

Základ tvorí jednoduchá, a pritom dokonale praktická JURA sklenená nádoba na mlieko, ktorá je veľmi skladná a môže byť jednoducho umiestnená na dverách chladničky.  Silikónová hadička na mlieko sa pripája k jej nerezovému krytu a vnútornej nerezovej trubičke,  a tak sa jej vonkajšia časť nikdy nedostane do priameho kontaktu s mliekom. Nádobka má objem 0,5 litra a je vhodná do umývačky na riad.  

  

Nemáte možnosť zakaždým umiestniť nádobu na mlieko do chladničky? Nevadí, i pre Vás má JURA riešenie. Je ním JURA Cool Control - aktívna chladiaca termo nádoba - 1 liter. Vyrába sa buď v zmienenom čiernom alebo tiež v bielom prevedení pod názvom JURA Cool Control 1 liter biela tak, aby sa Vám vždy hodila k farbe kávovaru. Použité priliehavé konektory vytvárajú vzduchotesné spojenie medzi nádobou na mlieko, mliečnym systémom a tryskou u kávovaru. Vďaka tomu je zaručená optimálna hygiena od mlieka až po hotový nápoj v šálke. Elegantná mini chladnička ochladí mlieko na optimálnu teplotu 4 ° C a následne ho na tejto teplote udržuje. Vnútorná nádobka je vyrobená z nerezu a je jednoducho vyberateľná, čo uľahčuje jej umývanie. Možno ju spoločne s vekom, nerezovou sacou trubičkou, silikónovým krúžkom aj adaptérom čistiť v umývačke riadu.

JURA Cool Control  JURA Cool Control

Voliteľným príslušenstvom k tejto chladničke je JURA Wireless Transmitter, ktorý v kombinácii so Smart Connector zaisťuje prepojenie chladničky a kávovaru. Ten následne informuje o nedostatku mlieka na prípravu nápojov priamo na displeji kávovaru. Kávovar však musí byť vybavený technológiou Smart Connect.

 

Nakoľko iba správne vyčistený kávovar je schopný pripraviť tú správnou špecialitu, nezabúdajte na pravidelné čistenie mliečnych ciest. Pomôže Vám v tom JURA čistič cappuccina, ktorý účinne odstraňuje mastnotu a zaschnuté usadeniny. S ním bude i údržba kávovaru jednoduchá.