JURA - prísne testy kávovarov pri výrobe

Kávovary JURA - kvalita bez kompromisov!

Švajčiarska  spoločnosť JURA je synonymom kvality, precíznosti a skvelej technológie už niekoľko desiatok rokov. Ako jedna z mála spoločností si zakladá jednak na nekompromisnej kvalite, ale napríklad tiež na maximálnej ekologickosti vyrobených prístrojov i samotnej výroby. Výrobný závod je technologickou špičkou.

Testovanie domácich kávovarov - 25 000 káv

Kávovary sú vyrábané vždy v sériách po 100 ks a z každej série sú vybrané 3 kusy, sú umiestnené na testovací automat, ktorý simuluje bežné užívanie. Tieto 3 kávovary sú testované cyklom 25 000 káv. Pokiaľ by došlo k akejkoľvek poruche na jednom z 3 náhodne vybraných kusov, celá séria je vrátená, chybný kus demontovaný a analyzovaný. Z chyby sú vodené dôsledky a technické úpravy výrobku nebo výroby.

JURA - skvelá káva na niekoľko rokov

Pokiaľ sa budete o svoj prístroj riadne starať, mal by Vám vydržať celé roky. Všetky kávovary JURA si samozrejme sledujú cykly na výmenu filtrov, odvápnenie i vyčistenie. Údržba je teda jednoduchá. Stačí len používať doporučené prostriedky a neignorovať hlásenia kávovaru. Pomer cena / kvalita / úžitková hodnota 

S ohľadom na testovanú životnosť kávovarov JURA 25 000 káv, si každý zákazník môže jednoducho zrátať, či sa mu vyplatí investovať do kvalitného prístroja so skvelou patentovanou technológiou JURA (napr. aróma + mlynček, PEP - pulzné sparenie, inteligentné filtrovanie – nie je potrebné odvápňovať pri použití filtrov atď.).

Väčšina konkurenčných výrobkov je dimenzovaná "iba" na 6-8 tisíc káv.