Kávovar JURA – kávovar so švajčiarskymi hodnotami

Aká vlastnosť Vám napadne, keď sa povie Švajčiarsko? Testovali sme u nás v kancelárii a všetci do jedného odpovedali „presnosť“. Nielen švajčiarske hodinky sa pýšia touto vlastnosťou, ale preberajú ju i ostatné výrobky so švajčiarskym pôvodom. Medzi tie sa radia i kávovary JURA, pri ktorých je venovaná pozornosť na detail už od samého počiatku výroby. Jedným z mnohých príkladov je ich precízne spracovanie mlynčeka, ktorý dokáže namlieť kávové zrná na Vami zvolený stupeň presne tak, aby ste si dokázali vychutnať dokonalú harmóniu kávy.    

Popri spomenutej presnosti sa k tradičným švajčiarskym hodnotám radí i dizajn, na ktorý je kladený veľký dôraz. Kávovar sa skrátka musí páčiť na prvý i druhý pohľad. Nie je náhoda, že kávovary JURA získavajú čestné ocenenia  za dizajn – príkladom sú Red Dot Design Award alebo iF Design Award, ktorými sú ocenené hneď obe posledné novinky v sortimente – JURA E8 a JURA ENA 8.

JURA Swiss Made

Zároveň však musí ísť o pôžitok z kávy. Perfektný pôžitok z kávy začína už u samotných kávových zŕn, ale potom už prichádza na rad práca samotného kávovaru, kde nejde o žiadnu súhru náhod, ale o celý proces správne načasovaných a precíznych úkonov. Jedine tak si totiž budete schopní vychutnať lahodné espresso alebo nadýchané cappuccino. Mimochodom, viete, že dobrá káva sa spozná tak, že Vám chutí i po vychladnutí a bez akýchkoľvek prísad, ako je cukor alebo mlieko?

Poslednou dôležitou vlastnosťou je trvanlivosť. Po celé desaťročia sú kávovary JURA navrhované a vyrábané tak, aby vydržali a aby boli počas dlhých rokov rovnako tak dobré, ako keby ste si ich práve kúpili. Všetky materiály, z ktorých sú vyrábané, sú vyberané s ohľadom na svoju dlhú životnosť, ktorú ešte predlžujete používaním originálnych prípravkov na čistenie.

Kávovary JURA – švajčiarska kvalita, ktorá Vás presvedčí.