JURA World of Coffee Hot & Cold

Leto v plnom prúde, teploty atakujú 30 °C a vy sa napriek tomu nechcete vzdať svojej obľúbenej kávy? Vyskúšajte varianty Cold Brew. Skvelo si s nimi bude rozumieť výberová káva JURA World of Coffee Hot & Cold.

JURA je nielen svetoznámym výrobcom kávovarov s dlhou tradíciou, ale zároveň značkou, ktorá vo švajčiarskom Niederbuchsitene prevádzkuje vlastnú pražiareň kávy. Prináša kávu pre tých, ktorí majú vysoké nároky nielen na kvalitné espresso, ale tiež mliečne špeciality i studené kávové špeciality.

JURA World of Coffee Hot & Cold je 100 % arabica s prívlastkom „Mysore Nuggets Extra Bold, AAA“, ktorej zrná pochádzajú z Indie zo štátu Karnataka. Káva sa tam pestuje v nadmorskej výške 900–1200 m. n. m. a v dôsledku jej následného šetrného praženia, vykonávaného tradične až do stredného stupňa, sa pýši celou škálou vôní, plnou chuťou a ovocnou arómou. Vďaka svojej nasladlosti a príjemným ovocným podtónom je ideálna pre špeciality Cold Brew, ale skvelo si rozumie i s horúcimi kávovými nápojmi.

Ide o kávu, ktorá si rozhodne zaslúži vašu pozornosť.

JURA