JURA prináša novinky pre rok 2018

Dočkali sme sa – novinky JURA sú už v predaji. Poďme sa spoločne pozrieť na 5 nových modelov, každý je iný, ale napriek tomu majú jedno spoločné. Všetky sú vyrobené so švajčiarskou precíznosťou.

Naším favoritom sú profesionálne kávovary, ktoré sa skrývajú pod označením JURA X6 a JURA X8. Zatiaľ čo prvý menovaný je špecialista na prípravu ČIERNEJ KÁVY A VODY NA ČAJ, druhý je všestranný kávovar, ktorý dokáže pripraviť nielen čiernu kávu, ale i všetky MLIEČNE ŠPECIALITY. Všetko jednoducho a stlačením jedného jediného tlačidla!

Oba kávovary patria svojou konštrukciou medzi robustnejšie a sú vybavené najmodernejšími JURA komponentmi a technológiami, ako je precízny mlynček AromaG3, ktorý zabezpečuje pomletie kávových zŕn vždy čerstvo a presne podľa dopredu zvolenej hrúbky mletia, variabilná sparovacia jednotka pre prípravu 2 šálok plnohodnotných kávových špecialít naraz (pri modeli JURA X8 sa to týka i mliečnych špecialít ako je latte macchiato, cappuccino alebo flat white), impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) pre pretekanie horúcej vody v presných dávkach a v potrebnom množstve, alebo inteligentný vodný systém (I.W.S.®). Ten sa spoločne s vodnými filtrami CLARIS Pro Smart stará o dokonalú filtráciu vody a vďaka nim a ich fungovaniu nie je potrebné kávovar odvápňovať.

Všetky spomenuté technológie stoja za dokonalou  kávou, ktorú si teraz dokážete vychutnať nie len v kaviarni, ale i u seba vo firme, u lekára alebo v penzióne. Pri modeloch určite oceníte tiež možnosť nastavenia rôznych stupňov teploty horúcej vody, čo sa hodí na prípravu čierneho a zeleného čaju. Profesionálne však dokážu pripraviť i plnú kanvicu kávy. Postačí dopredu navoliť, koľko káv do kanvice chcete pripraviť, a potom kedykoľvek prídete a kanvicu s kávou pripravíte stlačením jedného tlačidla. JURA X8 navyše disponuje technológiou jemnej peny pre prípravu mliečnych špecialít ako od baristu, a o vrátane následného automatického čistenia mliečnych ciest.

Pre jednoduchú, a nie tak častú údržbu sú modely JURA X6 a JURA X8 vybavené veľkou nádržkou na vodu s objemom 5 litrov, veľkou nádobkou na zrnkovou kávu (500 g) i veľkou odpadovou nádobkou (500 g). Všetky ovládacie prvky sa dajú uzamknúť a predísť tak neodbornému zaobchádzaniu s prístrojom, jeho nežiaducemu preprogramovaniu alebo nechcenej aktivácii. Vďaka uzatváraciemu systému, ktorým sú vybavené ako nádobka na vodu, tak i zásobník na zrnkovú kávu, budete mať prehľad o tom, koľko kávy sa spotrebovalo. Alebo môžete jednoducho delegovať starosť o kávovar na vybraného zamestnanca, a Vy budete všetko sledovať z pohodlia svojej kancelárie na tablete alebo smartfóne. Stačí si stiahnuť aplikáciu JURA Connect App alebo JURA Coffee App Professional.

Kávovary môžete individuálne rozšíriť o doplnkové súpravy, ako je zväčšený zásobník na zrnkovú kávu, ohrievač šálok, chladnička na mlieko, súprava pre pripojenie na vodovod alebo súprava pre odvod tuhého i tekutého odpadu. Tieto dva profesionálne kávovary sú skrátka rovnako individuálne ako Vaše požiadavky!

 

Hľadáte ten pravý KOMPAKTNÝ KÁVOVAR DO DOMÁCNOSTI? Potom Vás určite zaujme ďalšia z noviniek, a tou je model JURA D6.

Jednoduchá príprava vďaka jednoduchému rotačnému ovládaču Vám dovolí pripraviť si až 7 rôznych druhov nápojov, a to vrátane cappuccina. O mliečnu penu sa v tomto prípade stará systém Easy-Cappuccino, ktorý je vyvinutý na základe aktuálnych technických a ergonomických aspektov.

I tento model je vybavený JURA technológiami, ako je Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) pre prípravu 2 čiernych kávových špecialít naraz, impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) pre dokonalé preparenie kávy alebo inteligentný vodný systém (I.W.S.®), ktorý sa spoločne s filtrami CLARIS Smart starajú o dokonalú filtráciu presnej dávky vody a výmenu podľa skutočného používania. O pomletí kávových zŕn sa stará mlynček Aroma G2.

Klasický dizajn doplnený o kvalitné detaily – to je základná charakteristika tohto domáceho kávovaru, ktorý si Vás určite získa.

 

Máte radi ČISTÉ LÍNIE, HARMONICKÝ DIZAJN A ŠTÝLOVOSŤ V KAŽDOM SMERE?

Predstavujeme Vám model JURA S8 Chrome a jeho bračeka JURA S8 Silver. Po technickej stránke ide o totožné modely, ktoré sa líšia farebným prevedením čelného panela. A napriek tomu, že ide o produkty, ktoré nie sú na trhu príliš dlho, JURA S8 Chrome sa už teraz pýšia ocenením prestížnej dizajnovej súťaže iF Design Award, ktorá patrí medzi najsledovanejšie ocenenia priemyselného dizajnu s tradíciou už od roku 1953. 

Séria S kombinuje to najlepšie z kompaktnej triedy s prvkami z prémiového segmentu. Široká škála kávových špecialít, ktoré vie tento kávovar jednoducho pripraviť pomocou úplne intuitívneho plnoautomatického ovládania, presvedči i tých najnáročnejších užívateľov. Kávovar disponuje farebným TFT displejom s dotykovým panelom, kde sa stačí dotknúť obrazovky a šálka sa začne plniť Vami vybranou kávovou špecialitou. Vyberať môžete z 15 druhov nápojov, ktoré dokáže tento prístroj pripraviť stlačením jedného tlačidla. Tento inovatívny koncept ovládania je veľmi jednoduchý, a tak i premenovanie, skopírovanie alebo preprogramovanie vyriešite jednoducho v niekoľkých krokoch.

Ani tu nezostanete ochudobnení o moderné JURA technológie. Mlynček AromaG3, Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©), proces pulzná extrakcia (P.E.P.®), CLARIS Smart a inteligentný vodný systém (I.W.S.®) alebo profesionálna tryska na jemnú mliečnu penu – to je hlavný výpočet predností.

Tento kávovar, vyrobený pre prípravu nielen čiernych kávových špecialít, ale i tých s mliekom a mliečnou penou, vykúzli latte macchiato a ďalšie špeciality v tej najvyššej kvalite.

 

Vybrali ste si? Prezraďte, ktorý bude ten Váš?