JURA ENA 8 TOUCH – najnovšia verzia obľúbeného kávovaru

Malý. Ohromujúci. Jednoduchý. Dotykový. To je JURA ENA 8 TOUCH – najnovšia verzia mimoriadne úspešného, ultrakompaktného, plnoautomatického kávovaru ENA 8. Okrem presvedčivého konceptu, podmanivého dizajnu a sofistikovaných technológií je teraz k dispozícii s pohodlným dotykovým displejom s ešte jednoduchším použitím.

JURA ENA 8

Krása kombinujúca vonkajšiu kompaktnosť a vnútornú veľkosť – to je recept na úspech v podaní švajčiarskeho kávového špecialistu JURA, vďaka ktorému sa už predošlé modely kávovarov ENA 8 stali veľmi úspešnými  a obľúbenými. Tento recept bol v prípade verzie TOUCH ešte vylepšený a zdokonalený. Rovnaký zostáva vysoko kvalitný mlynček AromaG3, impulzný extrakčný proces P.E.P.® stojaci za dokonalým preparením kávy, alebo automatické rozpoznanie filtra použitím technológie I.W.S.®.

JURA ENA 8

Novinkou je už spomenutá dotyková obrazovka TFT, vďaka nej je cesta k Vášmu kávovému potešeniu ešte jednoduchšia. A to prispením umelej inteligencie – špeciálne vyvinutého algoritmu, ktorý zabezpečuje, že ENA 8 nezávisle rozpoznáva individuálne preferencie každého užívateľa a zodpovedajúcim spôsobom prispôsobuje úvodnú obrazovku. Na displeji sa najnovšie zobrazuje 12, namiesto predchádzajúcich 10 špecialít – znalci sa tak môžu tešiť na caffè Barista alebo cortado.

Kávovar je k dispozícii v dvoch farebných vyhotoveniach – v celočiernom fascinujúcom JURA ENA 8 TOUCH Full Metropolitan Black alebo JURA ENA 8 TOUCH Massive Aluminium s pevným hliníkovým puzdrom s hrúbkou 3 milimetre.