JURA E8 v novom kabáte

JURA predstavuje svoj historicky najúspešnejší kávovar JURA E8 v novom sofistikovanejšom kabáte, s ešte jednoduchším ovládaním a širším výberom kávových špecialít.

Zoznámte sa prosím – JURA E8 Platinum. Kávovar v tej najlepšej forme a s najmodernejšími technológiami z dielne JURA.

 JURA E8

Či už ide o funkciu One Touch, vďaka ktorej si všetky nápoje pripravíte stlačením jedného rýchleho tlačidla, proces pulznej extrakcie (P.E.P.®), intuitívne programy čistenia alebo inteligentný vodný systém (I.W.S.®) komunikujúci s filtrami CLARIS Smart, vďaka ktorým nemusíte kávovar odvápňovať, vždy pôjde o tie najnovšie a najlepšie technológie, ktoré JURA v súčasnej dobe poskytuje.

Oproti pôvodnému kávovaru je nový JURA E8 vybavený novou tryskou na jemnú mliečnu penu G2, a tak si i doma dokážete pripraviť cappuccino ako od vyškoleného baristu. Pripraviť si však po novom môžete tiež trendové espresso macchiato alebo espresso doppio, ktoré sú spoločne s horúcou vodou na zelený čaj novými prírastkami do nápojového menu. Ristretto, espresso, latte macchiato i flat white sú už dávno zavedenou klasikou. 

 

JURA E8   JURA E8

 

Kávovar však poteší i svojím dokonalým vzhľadom. Nádržka na vodu s dizajnom drážky zdôrazňuje  prepracovanosť a zmysel pre detail, ktorý sa prejavuje nie len v použitých technológiách, ale zároveň i v drobnostiach typu kovovej rukoväte na nádržke, alebo novom chromovanom podstavci šálok.

Jednoducho, prehľadne a pohodlne – filozofia JURA, ktorá je viditeľná pri všetkých jej produktoch.