Doprajte si perfektný pôžitok z kávy i na pracovisku

JURA profesionálne kávovary sú tou najlepšou voľbou pre menšie i väčšie kancelárie, obchody, bary, hotely i kadernícke salóny. Rozmaznávať tou najlepšou kávou budete nielen samých seba, svojich spolupracovníkov, ale i svojich zákazníkov a hostí.

JURA profi 

JURA prináša 3 presvedčivé dôvody, prečo si zaobstarať profesionálny automatický kávovar

1/ najlepšia kvalita a veľká škála možností

S automatickými kávovarmi JURA si zakaždým pripravíte kávu tej najvyššej kvality. Vybrať si môžete z celej škály prednastavených kávových špecialít, či už s mliekom nebo bez – od ristretta po stále obľúbenejšie flat white, od espressa po latte macchiato. Kávovary navyše ponúkajú celý rad možností individuálnych nastavení, vďaka ktorým si môžete vychutnať obľúbený nápoj presne podľa Vašich predstáv. Všetko bude závisieť iba na Vašich preferenciách. Vďaka inovatívnym technológiám dosiahnete vždy perfektne pripravenú kávu – kávu čerstvo namletú, nie z kapsuly.

2/ minimálna údržba

Intuitívne ovládanie, veľká kapacita nádržky na vodu i zásobníka na kávové zrná a kávovú usadeninu. Automatické čistenie s certifikáciou TÜV minimalizujúce Vašu starostlivosť o kávovar i integrované automatické preplachovanie a čistiace programy zabezpečujúce perfektnú čistotu a hygienu. S originálnymi čistiacimi prípravkami JURA je starostlivosť o kávovar hračkou.

3/ riešenie na mieru

Široká ponuka kávovarov i voliteľného príslušenstva ponúka ideálne kávové riešenie presne na mieru  Vašim požiadavkám. Či už požadujete trvalé pripojenie na vodu alebo možnosť vytvárania prístupových kódov pre individuálnu obsluhu – kávovary JURA sa Vám dokážu plne prispôsobiť. 

JURA profi   JURA profi   JURA profi

 

PROFESIONÁLNE KÁVOVARY JURA

Séria JURA WE – pre štýlový pôžitok z kávy na pracovisku

JURA WE6JURA WE8 chromJURA WE8 Dark Inox

Silnými stránkami týchto kávovarov je nádržka na vodu s objemom 3 litre, násypka na zrnkovú kávu s kapacitou 500 g a kontejner na odpad pre 25 porcií. Vďaka týmto hodnotám nebude kávovar vyžadovať veľa Vašej starostlivosti. Navyše uzamknutím niektorých funkcií zabezpečíte, aby užívatelia nemenili dôležité hodnoty v nastavení, ale iba si užívali dokonalú kávu jedným stlačením tlačidla. Flexibilita, estetika a jednoduchosť stoja za kávovarmi série WE.

Odporúčaný maximálny výkon je 30 šálok kávy denne.

JURA WE 

 

Séria JURA X – robustné všestranné zariadenie

JURA X6JURA X8

Štýlová, robustná, praktická a spoľahlivá – to je série JURA X, ktorá je ideálna pre kancelárie, samoobslužné priestory i catering. Tieto kávovary je možné rozšíriť o zásobník zrnkovej kávy na 1 kg pomocou súpravy stálej prípojky vody a pripojiť ju priamo na vodovod, alebo ich rozšíriť o súpravu na tuhý/tekutý odpad, ktorá Vás ušetrí nutnosti vyprázdňovať výlevku a zásobník odpadu z kávy počas dennej prevádzky.

Odporúčaný maximálny výkon je 80 šálok kávy denne.

JURA X 

 

Séria GIGA X – keď len to najlepšie je dosť dobré

JURA GIGA X3, JURA GIGA X3cJURA GIGA X8JURA GIGA X8c

Vysoko výkonné kávovary série JURA GIGA X v elegantnom vyhotovení. Kvalitou, funkčnosťou a spoľahlivosťou presvedčujú všade tam, kde sú kapacity do 200 šálok kávy na dennom poriadku. Tento profesionálny kávovar, v ktorom sa skrýva koncentrovaná sila dvoch mlynčekov, dvoch čerpadiel a dvoch paralelných vodných ciest, predstavuje ideálne riešenie pre Vaše požiadavky. Či už organizujete školenia, semináre, catering alebo Coffee to Go – JURA GIGA X Vás nesklame.

Odporúčaný maximálny výkon je 200 šálok kávy denne.

JURA GIGA X3 JURA GIGA X8

S plne automatickými profesionálnymi kávovarmi JURA si dožičíte kvalitu bez kompromisu, dokonalú kávu, dych vyrážajúci dizajn a jednoduché ovládanie.