Čo všetko ponúka aplikácia JURA J.O.E.?

JURA sa neustále snaží byť o krok vpred. Súčasťou tejto ich stratégie je i vývoj inteligentnej prevádzky a ruka v ruke s tým i vývoj aplikácie J.O.E. ®, ktorej nové verzie sú vždy voľne k dispozícii v App Store a na Google Play.

Ide o inteligentné a užívateľsky prívetivé riešenie pre obsluhu automatického kávovaru JURA. Aplikácia totiž prenáša funkcie automatických kávovarov do vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo Apple Watch. Dôraz je kladený na vysokú funkčnosť, prehľadný dizajn a užívateľskú prívetivosť.

Základné nastavenie vášho automatického kávovaru vďaka aplikácii však ľahko prispôsobíte svojej osobnej chuti. K existujúcim nápojom totiž môžete jednoducho pridať vlastné kávové špeciality, a dokonca im priradiť individuálny obrázok. Okrem individualizácie však ponúka J.O.E.® tiež väčší prehľad. Funkcia otáčania obrazovky rozširuje zobrazenie, z čoho ťažia predovšetkým základné modely kávovarov JURA ako je JURA ENA 4 alebo JURA E4.

JURA J.O.E.

V ponuke aplikácie je tiež funkcia prijímania objednávok. Pokiaľ organizujete rodinnú oslavu alebo väčšie obchodné rokovanie, môžete požadované kávové špeciality zadať priamo do aplikácie, bez toho, že by ste si museli pamätať, kto si akú kávu objednal. J.O.E.® je kompatibilná so všetkými automatickými kávovarmi disponujúcimi Smart Connect alebo Wi-Fi Connect. Vaše zariadenie sa zodpovedajúcim spôsobom pripojí buď  cez Bluetooth (Smart Connect) alebo WLAN (Wi-Fi Connect). Výhodou Wi-Fi Connect je možnosť pripojenia viacerých zariadení súčasne.

JURA J.O.E.

J.O.E.® ponúka veľa tipov a informácií. Existujú video sprievodcovia a štatistiky, ktoré si môže užívateľ kedykoľvek prezrieť. K dispozícii sú tiež ľahko dostupné stavové správy, ktoré zabezpečujú, že úlohy údržby sú vykonávané včas. Novo máte po ruke tiež recepty na kávu. Klepnutím na obrázok nápoja sa vám zobrazí celý postup prípravy, a vy tak môžete objavovať maximálny pôžitok s trendmi Cold Brew tonikom, Canadian Dream alebo trebárs Café de Tenerife.

J.O.E.® podporuje tiež hlasovú Apple Siri. Pokiaľ si teda prejete, môžete spustiť prípravu kávy jednoducho hlasovým príkazom.

JURA J.O.E.