Čistenie mliečnych ciest jedným kliknutím

Správna starostlivosť o kávovar je dôležitá! Jedine s ňou je zabezpečená dokonalá chuť kávy a nadýchaná mliečna pena. Novinkou v sortimente starostlivosti o kávovarJURA tablety na čistenie mliečnych ciest. Vďaka praktickému dávkovaču, ktorým balenie tabliet disponuje, získate jediným kliknutím presné množstvo tabliet potrebných na jeden cyklus čistenia. Už žiadne nadmerné nalievanie roztoku, žiadna ušpinená fľaštička.

JURA tablety

Spolu s programom automatického čistenia ide o dokonalý prostriedok odstraňujúci mliečne tuky a bielkoviny, ktoré je potrebné po príprave mliečnych špecialít odstrániť tak, aby ste nebudúce docielili jemnú mliečnu penu. Stačí stlačiť dávkovač, nasypať minitablety do nádobky na čistenie, nechať ich rozpustiť a spustiť program čistenia. O všetko ostatné sa už postará kávovar.

Spoločnosť JURA dlhodobo kladie dôraz na životné prostredie, a preto sú i tieto nové minitablety bezfosfátové. Balenie 90 g vystačí až na 30 čistiacich cyklov. K dispozícii aj ako náhradné balenie bez dávkovača, ktorý možno jednoducho preskrutkovať.

Inovácia, jednoduché použitie a udržateľnosť – to sú hlavné prednosti výrobkov JURA.