Ako vybrať domáci kávovar?

Kým si domov obstaráte kávovar, mali by ste si odpovedať na zopár otázok, ktoré Vám môžu finálny výber uľahčiť. Koľko nápojov si počas dňa pripravíte? Preferujete iba čiernu kávu, alebo si chcete pripravovať i kávové špeciality s nadýchanou mliečnou penou? Ste nejako obmedzení priestorom?

Nižšie prinášame prehľad tých, ktoré si môžete na našom JURA e-shope zakúpiť. V prípade, že si ani tak nebudete istí, môžete využiť naše poradenstvo na chate alebo telefóne (0948 325 037). 

 

PRE MALÉ PRIESTORY

Kávovar JURA A1 predstavuje maximálne kompaktný dizajn vyžadujúci minimálny priestor s espressom v tej najvyššej kvalite. Dostupný je v čiernej a bielej farbe.

JURA A7, v lesklom vyhotovení Piano White, je OneTouch kávovar, ktorý Vás zakaždým presvedčí jedinečným chuťovým zážitkom.

Novinkou roku 2019 je malý ohromujúci a jednoduchý kávovar JURA ENA 8, ktorý je k dispozícii hneď v troch farebných vyhotoveniach (Nordic White, Sunset Red, Metropolitan Black alebo Massive Aluminium). Ide o jednošálkový automatický kávovar, ktorý sa stáva úplnou nutnosťou pre všetkých znalcov a milovníkov dobrej kávy.

JURA A1       JURA A7      JURA ENA 8

KLASICKÉ KÁVOVARY

Kávovarom s funkčnou dokonalosťou je JURA D6, ktorý Vás k pripravenej káve dovedie s ľahkosťou a samozrejmosťou sebe vlastnou. To všetko za pomoci rotačného ovládača a prehľadného textového displeja.

Nepoznané potešenie z kávy v každom ohľade predstavuje kávovar JURA E6 vo vyhotovení Platin, alebo JURA E60, celý v čiernom. Je vhodný pre milovníkov espressa, ktorí si občas radi dožičia i mliečne cappuccino.

JURA E8 ponúka voľbu medzi 15-timi nápojmi. Ktorýkoľvek z nich si pripravíte stlačením jedného jediného tlačidla. Sofistikovaný dizajn a jednoduché ovládanie i údržba povýšili tento kávovar na špecialistu v obore. Ide o najúspešnejší kávovar v histórii spoločnosti JURA. Dostupný je aj v bielej farbe.

JURA D6       JURA E6      JURA E8

PRÉMIOVÁ KATEGÓRIA

Štýlová stredná trieda v harmonickom dizajne, ktorá vyniká čistými líniami a pôsobivým množstvom špecialít. Jediný JURA kávovar s dotykovým ovládaním. JURA S8 je dostupný vo vyhotovení Silver a Chrome.

Dokonalý dizajn, ušľachtilé materiály a premyslené kontrastné detaily – to je kávovar JURA J6. Kedykoľvek si s jeho pomocou i doma pripravíte široké spektrum kávových špecialít v dokonalej kvalite. V ponuke je v bielej a striebornej farbe.

Nechajte sa rozmaznať neuveriteľne tichým a inteligentným prémiovým kávovarom JURA Z6, ktorý ponúka najmodernejšie technológie prípravy i údržby. Kávovar disponuje 22-mi individuálne programovateľnými špecialitami, ktoré Vám pripraví s nevídanou kaviarenskou kvalitou.

JURA S8      JURA J6      JURA Z6